cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 23 styczeń 2023 16:50

Komedia romantyczna BILET DO RAJU w serwisie PREMIERY CANAL+

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Film BILET DO RAJU ze zdobywcami Oscarów® – Julią Roberts i George’em Clooney’em w rolach głównych, jest już dostępny w serwisie PREMIERY CANAL+.  Zobacz wybrane produkcje bez umów czy abonamentu i oglądaj je w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.    - Dwie gwiazdy Hollywood - Julia Roberts i George Clooney, ponownie razem na ekranie w uroczej komedii romantycznej.  
    - Film zdobył 2 nominacje do nagród PEOPLE’s CHOICE.

Rozwiedziona para, Georgia (Julia Roberts) i David (George Clooney) wyrusza w podróż na rajską wyspę, gdzie ich córka Lily (Kaitlyn Dever) ma wkrótce poślubić rdzennego Balijczyka. Pomimo różnic i wzajemnej niechęci są zgodni – muszą powstrzymać swą latorośl przed małżeństwem z nowopoznanym miejscowym chłopakiem (Maxime Bouttier). Niepostrzeżenie, wspólna intryga i czas na malowniczej wyspie zbliża do siebie ex-małżonków, a Georgia zaczyna kwestionować swój obecny związek z francuskim pilotem (Lucas Bravo). Obserwując sielskie życie w otoczeniu natury i relację pomiędzy Lily i jej przyszłym mężem, Georgia i David zaczynają zastanawiać się nad słusznością swojej decyzji i powoli dochodzą do wniosku, że szczęście nie jedno ma imię.  

© 2022 Universal Studios. All Rights Reserved.
Julię Roberts można zobaczyć też w innych produkcjach dostępnych w serwisie PREMIERY CANAL+: „Mój chłopak się żeni”, „Erin Brockovich”, „Cudowny chłopak”, „Uśmiech Mony Lizy”, „Powrót Bena” i „Dzień matki”. Natomiast fani George'a Clooney'a mogą oglądać go w serwisie w filmach: "Od zmierzchu do świtu" oraz "Witajcie w Collinwood".
Film BILET DO RAJU jest dostępny w serwisie PREMIERY CANAL+, bez umów i abonamentu. 

Czytany 199 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 styczeń 2023 17:03

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama