cinema.pl Artykuły

środa, 18 styczeń 2023 22:49

Paweł Domagała dołączył do jury programu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przy stole jurorskim obok Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego zasiądzie najmłodszy w składzie - Paweł Domagała, który nie raz już gościł na scenach muzycznych Polsatu. Do tej pory podziwialiśmy go jako świetnego muzyka i aktora. Teraz odsłoni swoją nową twarz. Czy z racji na własne sukcesy zawodowe będzie wymagający i surowy, czy przeleje na uczestników swój wdzięk i wrażliwość?
 


Paweł to człowiek orkiestra. Gra w filmach, serialach i teatrze. Koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych. Sam też w nich występuje, m.in. jako super bohater „Człowiek Biedronka”. Podkłada również głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą. Jak mówi o nim reżyser, Piotr Wereśniak – Paweł Domagała ma wielki samorodny talent komediowy. Taki aktor zdarza się raz na wiele lat.

Widzowie Polsatu pamiętają Pawła z serialu „Powiedz tak”, w którym grał Wiktora, chłopaka z zasadami… i oczywiście, gitarą, zbuntowanego lekkoducha i łamacza kobiecych serc. Jeszcze w tym roku zobaczymy go w serialu komediowym „Rafi”, którego jest jednym z pomysłodawców, a także gra w nim główną rolę – mężczyznę, który po śmiertelnym wypadku samochodowym wraca jednak na ziemię. Premiera serialu ukaże się najpierw na platformie Polsat Box Go, a następnie na antenie Telewizji Polsat.

Swój talent muzyczny prezentował m.in. na koncertach Polsatu w Uniejowie, w Sopocie i na Sylwestrowej Mocy Przebojów. W operze Leśnej na Polsat SuperHit Festiwal jego utwór „Weź nie pytaj” został Radiowym Hitem Roku.

Tym razem Paweł Domagała znajdzie się po drugiej stronie sceny, służąc uczestnikom swoim bogatym doświadczeniem aktorskim i muzycznym. Widzowie za to z pewnością pokochają jego talent komediowy. Fotel jurora to miejsce w sam raz skrojone dla niego. Zapytany, jak się czuje przed premierowym występem, mówi – Cieszę się. Mam nadzieję, że wszyscy, ale to wszyscy, będą się wraz ze mną i uczestnikami pysznie bawić.
Telewizja Polsat wita Pawła Domagałę w składzie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i życzy pięknej nowej przygody.

Czytany 263 razy Ostatnio zmieniany środa, 18 styczeń 2023 23:03

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama