cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 16 styczeń 2023 12:19

Lertnie uczucia w zmiowym czasie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W sam środek zimy Romance TV pragnie zabrać widzów w letnią podróż dzięki premierowym filmom z serii „Lato w…”. Od 15 stycznia w każdą niedzielę o godz. 20:00 stacja pokaże nowy odcinek. Pierwsza podróż odbędzie się na Istrię – „Lato na Istrii”, tydzień później, 22 stycznia Romance TV zaprasza na „Lato w Bretanii”, zaś 29 stycznia na „Lato nas Jeziorem Garda”.Romantyczne letnie uczucia w styczniu w Romance TV!

15 stycznia widzom Romance TV zrobi się ciepło na sercu. W każdy niedzielny wieczór znajdzie się w programie premierowy film z serii „Lato w…”, który porwie nas w dalekie zakątki świata i opowie pełną letniego ciepła, romantyczną historię. Wszystko aby oderwać się odrobinę od zimowej aury i pomarzyć o wakacyjnych kierunkach!

„Lato na Istrii” – premiera, 15 stycznia, godz. 20:00

Anne jedzie na Istrię, ponieważ jej najlepsza przyjaciółka bierze tam ślub. Ale nawet w czasie urlopu nie zapomina o swojej pracy i zawsze pozostaje czujna. Jako piłkarska skautka nieprzerwanie poszukuje zdolnych futbolistów. 12-letni Milos jest wyjątkowym talentem. Tak się składa, że Zoran, jego ojciec, był młodzieńczą miłością Anne. Ich związek przegrał jednak z zamiłowaniem Zorana do piłki nożnej. Teraz ponownie rodzi się miłość pomiędzy Anne i Zoranem, świadkiem pana młodego.

„Lato w Bretanii” – premiera, 22 stycznia, godz. 20:00

Britta, lekarka weterynarz, rozstała się niedawno ze swoim życiowym partnerem i chce zbudować sobie nowe życie. Najchętniej w Bretanii. Swój wymarzony dom już znalazła, ale zainteresowany jest nim również Yves, rybak, który nie może już zarabiać na połowie ryb i chciałby się utrzymywać z wynajmowania wakacyjnych mieszkań.

„Lato nad jeziorem Garda” – premiera, 29 stycznia, godz. 20:00

Nell Berger chce nadrobić to, co straciła. Po śmierci rodziców opiekowała się swoim rodzeństwem i odstawiła na bok własne pragnienia. Teraz ma się to zmienić. Kurs na instruktorkę paralotniarstwa ma być przepustką do wielkiego świata. Czy tak się stanie?

Czytany 257 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 styczeń 2023 12:21

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama