cinema.pl Artykuły

środa, 04 styczeń 2023 12:12

Emisja hitowego serialu Disney+ już w ten weekend na kanale National Geographic

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W nadchodzący „długi weekend” (7-8 stycznia) stacja National Geographic wyemituje dwa odcinki serialu „Bez granic z Chrisem Hemsworthem”. Tytułowy bohater wybierze się w osobistą podróż, podczas której zbada potencjał swojego ciała i odkryje, jak walczyć ze starzeniem organizmu.


„Bez granic z Chrisem Hemsworthem” to sześcioodcinkowy serial oryginalny, który do tej pory był dostępny wyłącznie dla subskrybentów platformy Disney+. Już w tym tygodniu polscy widzowie będą mieli okazję wyjątkowo obejrzeć dwa odcinki tego tytułu na kanale National Geographic. „Premierowa” emisja odbędzie się 7 stycznia o godz. 16:00 i 17:00 („powtórka” – 8 stycznia godz. o 12:00 i 13:00).
W porywającym serialu „Bez granic z Chrisem Hemsworthem” producent i reżyser Darren Aronofsky (w 2011 r. nominowany do Oscara za film „Czarny łabędź”), opierając się na najnowszych badaniach naukowych na temat starzenia się organizmu, prezentuje widzom nowe sposoby na odblokowanie „supermocy” naszych ciał.  

Głównym bohaterem produkcji jest Chris Hemsworth, aktor kojarzony między innymi z roli potężnego i wszechmocnego Thora w uniwersum Marvela. - Jestem coraz starszy i nie czuję się niezwyciężalny. To wszystko sprawia, że chcę przekroczyć swoje limity i żyć jak najdłużej – powiedział Hemsworth.
W każdym odcinku Chris Hemsworth podejmuje serię fizycznych i umysłowych zadań zaprojektowanych przez światowej klasy ekspertów, naukowców i lekarzy.  Celem eksperymentów jest powstrzymanie dolegliwości wieku starczego, co ma wpłynąć na dłuższe i szczęśliwsze życia bohatera. W trakcie trwania nagrań do serialu Hemsworth dowiedział się, że jest ośmiokrotnie bardziej narażony na zachorowanie na Alzheimera. Ta informacja stanowiła dodatkową motywację w trakcie wykonywanych zadań.

Serial obfituje w fantastyczne ujęcia kaskaderskie, jak choćby wspinaczka po linie nad przepaścią. Oprócz dawki fantastycznych wrażeń widzowie otrzymają wiele praktycznych informacji na temat zdrowia. Dowiedzą się, dlaczego wystawianie się na działalność ekstremalnych temperatur (poprzez morsowanie czy wizyty w saunie) może wydłużyć życie, a także przekonają się, czy krótkotrwała głodówka może pozytywnie wpłynąć na organizm.

„Premierowa” emisja dwóch odcinków serialu oryginalnego Disney+ „Bez granic z Chrisem Hemsworthem” na kanale National Geographic odbędzie się 7 stycznia o godz. 16:00 i 17:00. „Powtórka” pojawi się na antenie 8 stycznia o godz. 12:00 i 13:00.

Czytany 311 razy Ostatnio zmieniany środa, 04 styczeń 2023 12:40

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama