cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 26 grudzień 2022 13:21

Filmowy sylwester w kinach Helios

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Tradycyjnie sieć kin Helios zaprasza swoich widzów do spędzenia sylwestrowej nocy w towarzystwie gwiazd błyszczących na… wielkim ekranie. 31 grudnia we wszystkich kinach sieci odbędą się wyjątkowe pokazy znakomitych produkcji prezentowanych przedpremierowo, w aż dwóch zestawach do wyboru!Filmowy sylwester to propozycja nie od odrzucenia, tym bardziej, że na kinomanów czekają fantastyczne nowości! Pierwsza propozycja – zestaw 1 – zaspokoi apetyt najbardziej wymagających miłośników światowego kina. W doskonały nastrój wprowadzą Jennifer Lopez i Josh Duhamel, a także ich weselni goście w filmie „WYSTRZAŁOWE WESELE”. Po przerwie, na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmą Jason Statham, Aubrey Plaza oraz Josh Hartnett w najnowszym filmie Guya Ritchie „GRA FORTUNY”.

Drugi wariant stworzono z myślą o fanach dobrego, polskiego kina. Udział w nim zapowiedzieli Paulina Gałązka, Miron Jagniewski oraz Magdalena Lamparska i Jan Frycz, którzy wystąpią w filmie „NA TWOIM MIEJSCU”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój odpowiedzialni będą bohaterowie porywającej komedii kryminalnej „NIEBEZPIECZNI DŻENTELMENI”, w których wcielą się Tomasz Kot, Marcin Dorociński, Andrzej Seweryn oraz Wojciech Mecwaldowski. Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie!

Sylwester w kinie to idealny sposób na przywitanie Nowego Roku. Nie zabraknie wspaniałych emocji, zabawy i dobrego smaku. Seanse rozpoczną się o godzinie 21:45, a o północy wszyscy widzowie wspólnie przywitają rok 2023 lampką szampana. Aby kupić bilety w promocyjnej cenie, należy je nabyć najpóźniej 23 grudnia w kinowych kasach, w aplikacji mobilnej lub na stronie: www.helios.pl/nmf_sylwester22.

Czytany 168 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26 grudzień 2022 13:25

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama