cinema.pl Artykuły

środa, 21 grudzień 2022 18:43

Fantastyczna gwiazdka na kanale SCI FI

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Grudzień to czas, w którym bez wyrzutów sumienia możemy spędzać wieczory w łóżku, oglądając ulubione filmy i seriale. Sprzyja temu aura za oknem, kubek gorącej czekolady i świąteczny cykl filmów science fiction.  SCI FI zaprasza na Fantastyczną gwiazdkę która rozpocznie się już w piątek 23 grudnia o 22:00.10-cio dniową serię otworzy Bohater ostatniej akcji w reżyserii Johna McTiernana z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej, którego marzenie zostanie przeniesione na drugą stronę ekranu. W wigilijny wieczór będziemy mogli zagłębić się w magiczny świat baśni Królewny Śnieżki i Łowcy z 2012r., w której kluczową rolę odegra Kristen Steward – w 2022r. nominowana do Oscara za bycie Najlepszą aktorką. Od lat znana postać Królewny Śnieżki tym razem wystąpi w zupełnie innej, dużo bardziej wyrazistej wersji. Następnego dnia o 22:00 poznamy losy bohaterów Łowcy i Królowej Lodu, którzy niczym Romeo i Julia, zmuszeni będą do ukrywania swoich uczuć przed światem. Świąteczny 26 grudnia nie będzie już tak nostalgiczny, bo przedstawi losy hordy orków najeżdżających na planetę Azeroth w filmie Warcraft, brytyjskiego reżysera Duncana Jonesa.

Kolejne dni przepełnione będą równie wartościowymi produkcjami jak np. Nieustraszeni Bracia Grimm 27 grudnia, którzy spośród 70 tysięcy opinii uzyskali notę 6,5 w serwisie Filmweb. Wieczorne seanse kinowych hitów, takich jak Chappie w reżyserii Neilla Blomkampa,  Resident Evil z Millą Jovovich w pierwszoplanowej roli, czy Ścigani z wielokrotnie nagradzaną Angeliną Jolie, obiektem westchnień wielu kobiet i mężczyzn, dostarczą nam wielu niesamowitych wrażeń.

Rok 2022 zakończymy premierą filmu Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka z 2008r., który przedstawi niebezpieczną intrygę wskrzeszenia władcy, odnajdując wcześniej ukryty sarkofag cesarza.

Serię zakończy Siódmy syn, film przygodowy przedstawiający losy siódmego syna siódmego syna, czyli następcy - młodego Toma. Film stworzony przez rosyjskiego reżysera Sergeia Bodrova, laureata nagrody Feniks, ukaże się 1 stycznia o 22:00.
 

Fantastyczna gwiazdka codziennie od 23 grudnia do 1 stycznia o 22:00 na kanale SCI FI

Czytany 265 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26 grudzień 2022 13:17

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama