cinema.pl Artykuły

środa, 21 grudzień 2022 18:38

Mocna grudniowa premiera w kinach Helios

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Maniakalny klaun powraca, aby terroryzować nastolatkę i jej młodszego brata w noc Halloween… Sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na premierowe seanse mrożącego krew w żyłach horroru „Terrifier 2. Masakra w Święta” od piątku, 23 grudnia. Ta produkcja to z pewnością propozycja wyłącznie dla miłośników mocnych filmowych wrażeń!Wszyscy fani rozrywki, która może przyprawić o palpitację serca, powinni z pewnością zobaczyć tę nowość. To ostatnio najgoręcej dyskutowana produkcja, która w USA w ciągu zaledwie trzech weekendów ograniczonej dystrybucji zwróciła się 20-krotnie!

Maniakalny zabójca klaun Art wrócił, by ponownie karmić się strachem swoich ofiar i budzić grozę. Akcja filmu rozgrywa się w Halloween. Tym razem klaun Art na swoje ofiary upatrzy Siennę, jej najbliższych, oraz przyjaciół nastolatki. Maniakalny zabójca znowu pokaże swoją prawdziwą bezlitosną twarz i udowodni, że jego okrucieństwo nie zna granic…

Czy film ma szansę stać się klasyką gatunku? Dlaczego widzowie w trakcie październikowych seansów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii mdleli albo potrzebowali interwencji medycznej? Czy w Polsce będzie podobnie? O tym widzowie Heliosa przekonają się już wkrótce… na własnej skórze!

Bilety na premierowe seanse horroru „Terrifier 2. Masakra w Święta” dostępne są na stronie www.helios.pl/terrifier oraz w kinowych kasach, a także w mobilnej aplikacji. Przy zakupie warto pamiętać o ofercie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, gwarantującej wybór najlepszych miejsc, a także najbardziej korzystne ceny biletów.

Czytany 195 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 grudzień 2022 18:43

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama