cinema.pl Artykuły

czwartek, 01 grudzień 2022 17:16

Kultura Dostępna – Helios zaprasza na grudniowe seanse

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Ostatnie w tym roku seanse w ramach projektu Kultura Dostępna to unikalna możliwość obejrzenia aż pięciu ważnych filmów w super cenie – tylko 10 złotych. Sieć kin Helios zaprasza na czwartkowe seanse najlepszych polskich produkcji.   1 grudnia zaprezentowany zostanie „DETEKTYW BRUNO” – mądra, radosna propozycja, która skradnie serca zarówno dorosłych, jak i młodych widzów. Tytułowy detektyw to bohater popularnego serialu, który  wraz ze swoim 8-letnim fanem Oskarem rusza, aby rozwiązać zagadkę w realnym świecie.

Tydzień później wyświetlony zostanie muzyczny romans „Na chwilę na zawsze” – historia pary, która poznaje się w ośrodku leczenia uzależnień. Pola - młoda piosenkarka - trafia tam po incydencie, a Borys pracuje w nim jako terapeuta. Rodzi się uczucie, ale w tle pozostają skrywane tajemnice…  

15 grudnia widzowie zobaczą poruszającą biografię księdza Jana Kaczkowskiego. „Johnny” to opowieść o tym, że każdy zasługuje w życiu na drugą szansę. W rolach głównych fantastyczny duet: Dawid Ogrodnik i Piotr Trojan. To jeden z najchętniej oglądanych polskich filmów w tym roku!

W czwartek, 22 grudnia wyświetlona zostanie komedia romantyczna „Szczęścia chodzą parami”. Czasami życiowy pech może przynieść szczęście i to w… miłości! Przekonuje się o tym Bruno, kiedy los stawia na jego drodze Malwinę. Czy mężczyzna odwróci złą passę w miłości?

Jako ostatni film w tym roku zaprezentowana zostanie komedia „Każdy wie lepiej”, do której scenariusz napisało życie. Para głównych bohaterów to zakochani w sobie: Ania i Grzesiek – oboje po nieudanych związkach, z ex małżonkami i dziećmi. Próbują̨ na nowo stworzyć rodzinę z połączenia tych dwóch światów niestety najbliższa rodzina nie pomaga, a knuje za ich plecami.   

Projekt Kultura Dostępna jest częścią programu realizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego operatorem jest NCK. Szczegółowe informacje czekają pod adresem: www.kulturadostepna.pl oraz www.helios.pl/kultura_dostepna.

Czytany 192 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 01 grudzień 2022 17:18

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama