cinema.pl Artykuły

sobota, 19 listopad 2022 11:55

„Wszystko wszędzie naraz” na DVD!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„Wszystko wszędzie naraz”, czyli bez wątpienia najlepsze multiwersum tego roku, trafiło na DVD i będzie dostępne w sprzedaży od 24 listopada!

 

„Wszystko wszędzie naraz” to szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction, od wizjonerskich twórców filmowych - Daniela Kwana i Daniela Scheinerta oraz producentów Anthony’ego i Joe Russo (Avengers: Endgame).

Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

To epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście!

W rolach głównych: Michelle Yeoh (Przyczajony tygrys, ukryty smok, Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni), Jamie Lee Curtis (Prawdziwe kłamstwa, Halloween. Finał ), Ke Huy Quan (Indiana Jones i Świątynia Zagłady, Goonies), Stephanie Hsu (Wspaniała Pani Masel) oraz James Hong (Łowca androidów, Chinatown).

„Wszystko wszędzie naraz” jest najbardziej dochodowym filmem w historii studia A24 i pewnym kandydatem do przyszłorocznych Oscarów.

Czytany 230 razy Ostatnio zmieniany sobota, 19 listopad 2022 12:06

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama