cinema.pl Artykuły

piątek, 18 listopad 2022 19:15

Nowy serial kryminalny tylko w TVP VOD

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

TVP VOD rusza z kolejną po „Eryniach” premierą w modelu digital first. Pierwszy odcinek „Krucjaty” – klasycznego serialu kryminalno-sensacyjnego – pojawi się już 21 listopada. 

 

„Krucjata” w intrygujący sposób opowiada o życiu i pracy komisarza Jana Góry (pseudonim Mandżaro) oraz innych funkcjonariuszy wydziału zabójstw i terroru kryminalnego Komendy Stołecznej Policji. Trzymająca w napięciu akcja rozgrywa się wokół serii zabójstw i porwań ludzi z pierwszych stron gazet: wpływowej dziennikarki telewizyjnej, jurora w talent show, bankiera, posłanki. Każdy z 13 odcinków przedstawia osobną zagadkę kryminalną i jej zaskakujące rozwiązanie. Szybko jednak okazuje się, że wszystkie tragiczne zdarzenia układają się w znacznie większą i bardziej skomplikowaną całość…

W obsadzie zobaczymy znakomitych aktorów, m.in.: Vanessę Aleksander, Juliana Świeżewskiego, Maszę Wągrocką, Michała Czerneckiego, Michała Kaletę, Pawła Deląga, Piotra Cyrwusa, Rafała Maćkowiaka i Tomasza Schuchardta.

Produkcję można będzie oglądać w jakości 4K w ramach Strefy ABO lub wykupionej subskrypcji już od najbliższego poniedziałku. 

Czytany 318 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 listopad 2022 19:37

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama