cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 14 listopad 2022 22:56

E! Entertainment- Ryan Reynolds zwycięzcą People's Icon

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

NAGRADZANY AKTOR, PRODUCENT, SCENARZYSTA I PRZEDSIĘBIORCA RYAN REYNOLDS OTRZYMA NAGRODĘ “PEOPLE’S ICON” PODCZAS PEOPLE’S CHOICE AWARDS 2022

 

Ceremonię wręczenia nagród poprowadzi Kenan Thompson 7 grudnia o godzinie 21:00 na kanale E!

Ogłoszono, że aktor, producent, scenarzysta i przedsiębiorca Ryan Reynolds, nominowany do Złotego Globu i nagrody Grammy, otrzyma nagrodę “People’s icon” podczas rozdania nagród People’s Choice Awards w 2022 roku. Reynolds zostanie uhonorowany za swój wkład w film i telewizję, w tym jego najnowszy film, nominowany do nagrody PCA, “Projekt Adam”. Nagrody People’s Choice Awards 2022 zostaną wyemitowane na kanale E! 7 grudnia o godzinie 21:00 z Barker Hangar w Santa Monica w Kalifornii. 

„W każdym przedsięwzięciu – czy to aktorskim, produkcyjnym, marketingowym czy biznesowym – Ryan Reynolds ma wyjątkową umiejętność sprawiania radości i autentycznego łączenia się ze swoją publicznością. Przez lata otrzymał wiele wyróżnień, ale to właśnie te wrodzone cechy sprawiają, że jest tak uwielbiany” – powiedziała Cassandra Tryon, wiceprezes projektu Entertainment Live Events z NBCUniversal Television and Streaming. „Nie możemy się doczekać, aby wręczyć Ryanowi nagrodę „People’s icon” na tegorocznym show”.

Reynolds jest uznanym kanadyjskim aktorem, producentem, scenarzystą i przedsiębiorcą. Po rozpoczęciu kariery aktorskiej w 1991 roku, Reynolds zyskał rozgłos w serialu komediowym “Oni, ona i pizzeria” oraz w dziesiątkach przebojów kinowych, w tym “Narzeczony mimo woli”, “Na pewno, być może”, “Urodzeni zwycięzcy” i “Free Guy”. Trzykrotny zdobywca nagrody PCA był również nominowany do Złotego Globu i nagrody Grammy za pracę nad miliardową serią “Deadpool”. Najnowszy film Reynolda “Projekt Adam”, który również wyprodukował, jest obecnie czwartym najczęściej oglądanym anglojęzycznym filmem wszech czasów. Niedługo będzie można go zobaczyć w komedii muzycznej “Spirited” u boku Willa Ferrella i Octavii Spencer.

Reynolds jest również wielokrotnie nagradzanym marketerem, tworzącym przełomowe kampanie dla “Deadpool”, a także Aviation Gin, Mint Mobile i Match Group. Jest właścicielem Aviation Gin, Mint Mobile, Wrexham Football Club, Chief Creative Officer MNTN i współzałożycielem Maximum Effort Productions. Fast Company, Wall Street Journal i AdWeek uznały Ryana za jeden z najbardziej kreatywnych głosów w dzisiejszym biznesie.

Byli laureaci nagrody „People’s icon” to między innymi Halle Berry, Jennifer Lopez, Jennifer Aniston i Melissa McCarthy.

“People’s Choice Awards” i “Live from E!”: People’s Choice Awards 2022 są produkowane przez Den of Thieves z producentami wykonawczymi Jesse Ignjatovic, Evan Prager i Barb Białkowski.

Głosowanie w ramach People’s Choice Awards 2022 potrwa w Polsce do 10 listopada do godziny 5:59 rano. Fani mogą głosować online na www.votepca.com lub na Twitterze, wysyłając publiczny tweet lub retweet, dołączając jeden hashtag kategorii i jeden odpowiedni hashtag nominowanego. Zobacz pełną listę wszystkich 40 kategorii i nominowanych online pod adresem:

https://www.eonline.com/news/1351289/2022-peoples-choice-awards-complete-list-of-nominees

Nagrody People’s Choice Awards 2022 zostaną wyemitowane na kanale E! 7 grudnia o godzinie 21:00  z Barker Hangar w Santa Monica w Kalifornii. Na żywo z E!: Nagrody People's Choice Awards 2022 rozpoczną się wieczorem na czerwonym dywanie o godzinie 19:00.

Czytany 173 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 listopad 2022 23:05

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama