cinema.pl Artykuły

środa, 09 listopad 2022 16:03

Chucky Sezon 2- nowy sezon na kanale SCI FI

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w środę 30 listopada kanał SCI FI zaprasza widzów na premierowy odcinek drugiego sezonu Chucky. W serialu Chucky krzyżuje ścieżki z z arcywrogami, starymi sprzymierzeńcami i nowymi ofiarami, ponieważ stara się wzbudzać strach i chaos, gdziekolwiek się pojawi. Po tym jak diaboliczny plan najazdu na amerykańskie szpitale dziecięce został udaremniony w pierwszym sezonie, Chucky szuka teraz zemsty, na tych, których uważa za odpowiedzialnych: ocalałych nastolatkach Jake’u (Zackary Arthur), Devon (Björgvin Arnarson) i Lexy (Alyvia Alyn Lind), wraz z jej ex, Tiffany, teraz jego zaprzysięgłym wrogiem. W międzyczasie, czy "Jevon" będzie w stanie poradzić sobie jako para w obliczu przeciwności w ich nowej Katolickiej szkole, nie wspominając o nowej dawce terroru ze strony demonicznej lalki?

 

Pierwszy sezon serialu przyciągnął przed ekrany aż 9,5 mln widzów na wszystkich platformach. "Jesteśmy podekscytowani, że możemy zacząć pociągać za sznurki w drugim sezonie z 'Chucky'." - powiedział producent wykonawczy Don Mancini. To już dziewiąty raz, gdy Chucky’iemu głosu użyczy Brad Dourif, a dla fanów serialu Chucky przesyła swoje nieustające podziękowania i wiadomość: "To jeszcze nie koniec, nie na długo. Lepiej uważajcie na swoje plecy w 2022 roku!". 

 

"Chucky" produkowany jest przez UCP, oddział Universal Studio Group, a producentami wykonawczymi są Don Mancini, Nick Antosca, Alex Hedlund, David Kirschner i Jeff Renfroe.

 

Nowe odcinki serialu Chucky już w środę 30 listopada o 22:00 na kanale SCI FI.

Czytany 311 razy Ostatnio zmieniany środa, 09 listopad 2022 16:10

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama