cinema.pl Artykuły

sobota, 05 listopad 2022 22:43

Mini maraton „Czarnej Pantery” w kinach Helios

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nocne Maratony Filmowe zapraszają na wyjątkową ucztę filmową! Podczas jednego wieczoru na wielki ekran powróci pierwsza część rewelacyjnej produkcji Marvel Studios oraz premierowo, najnowsza odsłona serii – „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. Na widzów, poza porywającą fabułą, czekają niesamowite wrażenia wizualne i znakomite kreacje aktorskie.

 

W piątek, 11 listopada, Nocne Maratony Filmowe Helios zapraszają na mini maraton w niezwykłym świecie Wakandy. Jako pierwszy zaprezentowany zostanie hit – „CZARNA PANTERA”. T’Challa po śmierci swojego ojca, króla Wakandy, wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga… W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników i robi wszystko, aby pokonać groźnego przeciwnika i ochronić swój dotąd pozostający w izolacji lud, jego kulturę i całą wysoce rozwiniętą technologicznie cywilizację. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata.

Po krótkiej przerwie przyjdzie czas na długo wyczekiwaną premię tego wieczoru - film „CZARNA PANTERA: WAKANDA W MOIM SERCU”. Po śmierci króla T'Challi, królowa Ramonda, Shuri, M'Baku, Okoye i Dora Milaje stają w obronie swojego ludu przed interwencją światowych mocarstw. Otwierając nowy rozdział swojej historii, mieszkańcy Wakandy łączą siły z War Dog Nakią i Everettem Rossem, by wytyczyć nowy kierunek dla swojego królestwa. 

Szczegółowe informacje oraz bilety na najnowszą odsłonę projektu NMF – mini maraton „Czarnej Pantery” – dostępne są pod adresem: www.helios.pl/nmf_czarnapantera, a także w kasach kin Helios w całej Polsce oraz w nowej aplikacji mobilnej. 

Czytany 193 razy Ostatnio zmieniany sobota, 05 listopad 2022 22:49

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama