cinema.pl Artykuły

wtorek, 25 październik 2022 17:58

„Pan zabawka” entuzjastycznie odebrany przez francuskich krytyków!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Francuscy dziennikarze zachwyceni „Panem zabawką"! Film od 30 grudnia w kinach w całej Polsce!

 

W zeszłym tygodniu nad Loarą odbyła się premiera najnowszej francuskiej komedii z gwiazdą takich hitów jak „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" czy „Amelia" Jamelem Debbouze w tytułowej roli. „Pan zabawka" to remake kultowej francuskiej komedii „Zabawka" w reżyserii Francisa Vebera (twórcy ikonicznych komedii takich jak „Plotka" czy „Kolacja dla palantów") z 1976 roku. Nie często zdarza się, by kolejna odsłona znanej i kochanej przez miliony widzów produkcji, spotkała się z tak entuzjastycznym odbiorem krytyków!

 

Pan zabawka jest w 100% sukcesem!

- LE FIGARO -  

Reżyser serwuje ultraśmieszne gagi, film jest absolutnie zabawny!

- LE PARISIEN -

Ciepły remake, prowadzony przez Jamela Debbouze na superdoładowaniu!

- VOICI -

Urocza rozrywka o ojcach, synach i miłości.

- TELERAMA -  

Komedia rodzinna ze slapstickowym humorem i dowcipną ironią!

- LE JOURNAL DU DIMANCHE - 

Jamel Debbouze w szczytowej formie! Niesamowicie podkręca tę zabawną wersję filmu.

- LA VOIX DU NORD -

Oddech świeżości na komediowym krajobrazie!

- PUBLIC - 

Ta opowieść niezwykle bawi dzięki niezwykłej energii i tysiącom gagów Jamela Debbouze

- TELE LOISIRS -

 

„Pan zabawka" w kinach od 30 grudnia

Komedia o przyjaźni, zabawie i prawdziwej radości, które są silniejsze i ważniejsze od wszystkich pieniędzy tego świata – nawet jeżeli ma się do czynienia z najbardziej rozkapryszonym synem miliardera! Gwiazdy hitów: „Amelia", „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" i „Asterix na Olimpiadzie" (Jamel Debbouze) oraz produkcji: „Poznajmy się jeszcze raz" (Daniel Auteuil), „Spódnice w górę!" (Alice Belaïdi) a także „Skarb Mikołajka" (Simon Faliu) w zwariowanym filmie twórcy „Lucky Lucke'a" – Jamesa Hutha. Jest to remake kultowej francuskiej komedii „Zabawka" w reżyserii Francisa Vebera (twórcy ikonicznych komedii takich jak „Plotka" czy „Kolacja dla palantów") z 1976 roku. Czy przyjaźń można kupić? Nie, ale jak ma się przyjaźń to nie trzeba już niczego więcej kupować!

Alexander jest synem miliardera , który ma prawie wszystko co może wymarzyć sobie dziecko. Jego pokój to multimedialne cudo techniki, które za jednym kliknięciem zamienia się w wypełnioną gwiazdami i planetami przestrzeń kosmiczną, a prywatna sala kinowa czy salon gier są tylko kilka kroków dalej. Jednak relacja chłopca ze swoim ojcem jest daleka od ideału, zwłaszcza, że od wielu lat mężczyzna samotnie wychowuje dziecko. Pewnego dnia w firmie miliardera zostaje zatrudniony Samy – sympatyczny pracownik o niezwykle beztroskim i wesołym usposobieniu, który wspólnie ze swoją żoną spodziewa się wkrótce swojego pierwszego dziecka. Alexander namawia ojca, aby ten z okazji urodzin podarował mu nietypowy prezent. Prezentem tym jest Samy, który dostaje nowe zadanie służbowe – ma spędzać czas z rozkapryszonym synem miliardera. Początki będą trudne, ale już wkrótce Alexander przekona się, że pieniądze i przedmioty w życiu to nie wszystko. Najważniejsza jest szczerość, przyjaźń i beztroska radość - a tego wszystkiego Samy ma pod dostatkiem!

 

Gatunek: komedia

Produkcja: Francja 2022

Reżyseria: James Huth („Lucky Luke")

Scenariusz: James Huth („Lucky Luke"), Sonja Shillito („Szczęście nigdy nie przychodzi samo", „Lucky Luke")

Obsada: Jamel Debbouze („Asterix na olimpiadzie", „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra", „Angel-A", „Amelia"), Daniel Auteuil („Poznajmy się jeszcze raz", „Czyja to kochanka?", „Plotka"), Alice Belaïdi („Spódnice w górę!", „Zabójczy Jacques"), Simon Faliu („Skarb Mikołajka")

Czytany 260 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 25 październik 2022 18:55

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama