cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 24 październik 2022 21:29

RÓD SMOKA - wszystkie odcinki już dostępne w HBO Max

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Dziś premiera dziesiątego, finałowego odcinka pierwszego sezonu serialu HBO Original Ród smoka (House of the Dragon).  Serial powstał na podstawie książki George'a R.R. Martina Ogień i krew, która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest Gra o tron.

 

Opis odcinka 10:

Opłakując tragiczną stratę, Rhaenyra próbuje utrzymać jedność królestwa, a Daemon przygotowuje się do wojny.

Serial powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina Ogień i krew, która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest Gra o tron.

Współtwórcą i producentem wykonawczym serialu Ród smoka jest George R.R. Martin; Współtwórcą, co-showrunnerem, producentem wykonawczym oraz scenarzystą jest Ryan Condal; Co-Showrunnerem, reżyserem i producentem wykonawczym jest Miguel Sapochnik; Producentką wykonawczą I scenarzystką jest Sara Hess; Obowiązki producentów wykonawczych pełnią też Jocelyn Diaz, Vince Gerardis, Ron Schmidt; Reżyserami są: Clare Kilner, Geeta V. Patel; Reżyserem i koproducentem wykonawczym jest Greg Yaitanes. Produkcja powstaje na podstawie powieści George’a R.R. Martina Ogień i krew.

Wszystkie odcinki serialu HBO Original Ród smoka dostępne są już w HBO Max.

Trailer: https://youtu.be/FGf-WUIlesI 

Czytany 192 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 24 październik 2022 21:37

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama