cinema.pl Artykuły

czwartek, 20 październik 2022 13:12

Nowa polska komedia od piątku w kinach Helios!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Szczęśliwy wieloletni związek, materialna stabilizacja, grono znajomych, prawie odchowana córka i łóżkowe spełnienie. Tak wygląda słodkie życie przedstawicieli polskiej klasy średniej w średnim wieku. Czy ktoś może zakłócić tę bajkę? Okazuje się, że tak - ma na imię Janek i zrobi to jeszcze przed własnymi narodzinami... Sieć kin Helios prezentuje szaloną historię o tym, jak pogodzić życie z rodzicielstwem i przy okazji nie oszaleć.

 

Komedia „Bejbis” śledzi historię Ady i Mikołaja. Od kilkunastu lat są szczęśliwym małżeństwem, uprawiają seks częściej niż się kłócą, są rodzicami nad wiek rozgarniętej, a czasami bezczelnej piętnastolatki i mają grono bardziej lub mniej wiernych przyjaciół. Tę z trudem budowaną i utrzymywaną szczęśliwą konstrukcją poważnie zachwieje nowy członek rodziny...

Na skutek wydarzeń pewnej mocno zakrapianej imprezowej nocy, na świat przyjdzie Janek, cudowny, ale zupełnie nieplanowany dar od losu (czytaj: wpadka). Przyjaciele pukają się w czoła robiąc prostą matematykę: "1 dziecko + 1 dziecko = 11 dzieci, a nie 2", córka jest zaś zaniepokojona pojawieniem się konkurencji, ale Ada i Mikołaj w pocie czoła starają się ogarniać zupełnie nową rodzinną rzeczywistość. Nieprzespane noce, wszechobecne pieluchy, brak seksu, coraz częstsze kłótnie. Nie tak miało być. Synka oczywiście kochają, ale między nimi zaczyna dziać się coraz gorzej. Ada jest wściekła na cały świat, a Mikołaj zaczyna rozglądać się za innymi. Jak w tej sytuacji odnaleźć radość życia, uratować miłość i zachować chociaż drobny margines wolności? Łatwo nie będzie, ale może być naprawdę zabawnie!

 

Jak potoczą się losy Ady i Mikołaja? O tym widzowie kin Helios przekonają się już wkrótce! Najnowsza komedia Andrzeja Saramonowicza pojawi się w repertuarze kin Helios w piątek, 21 października. Bilety dostępne są w kasach kin Helios, na stronie www.helios.pl/bejbis oraz w nowej aplikacji mobilnej. Do zobaczenia na pozytywnych seansach w całej Polsce!

Czytany 184 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 20 październik 2022 13:17

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama