cinema.pl Artykuły

czwartek, 13 październik 2022 18:13

Finałowy odcinek 1. sezonu serialu HBO "Ród smoka" w kinach Helios

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na absolutnie wyjątkowe wydarzenie. W poniedziałek, 24 października o godzinie 20.00, we wszystkich kinach sieci w całej Polsce, wyświetlony zostanie finałowy odcinek pierwszego sezonu serialu HBO „Ród smoka” na specjalnych, bezpłatnych pokazach. 

 

Porywający serial powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina „Ogień i krew”, która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest kultowa produkcja „Gra o tron”. W serialu występują: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel oraz Rhys Ifans. Współtwórcą i producentem wykonawczym serialu jest sam George R.R. Martin.

 

Spektakularna opowieść zgromadziła przed ekranami rzesze fanów. To właśnie z myślą o nich sieć kin Helios przygotowała propozycję nie do odrzucenia – bezpłatny pokaz dziesiątego, finałowego odcinka „Rodu smoka” na dużym ekranie, równocześnie z oficjalną premierą tego odcinka w HBO i HBO Max!  

 

Aby odebrać dwa bezpłatne bilety wystarczy dokonać rejestracji pod adresem: rodsmoka.helios.pl i następnie odebrać je osobiście w kasie kina wybranego w formularzu. UWAGA: liczba miejsc jest ograniczona, o dostępności zaproszeń decydować będzie kolejność ich odbioru. Przy odbiorze należy pokazać potwierdzenie rejestracji oraz aktywny dostęp do aplikacji HBO Max na swoim smartfonie. 

 

Tego wydarzenia absolutnie nie można przegapić! Szczegółowe informacje dotyczące pokazów oraz regulamin akcji dostępne są pod adresem www.helios.pl/rodsmoka. 

Czytany 203 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 13 październik 2022 18:16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama