cinema.pl Artykuły

wtorek, 04 październik 2022 14:07

bryska w utworze przewodnim i teledysku promującym serial

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 16 października premiera nowej, fabularnej produkcji Stopklatki „To nie ze mną” z Adą Szczepaniak i Adrianem Zarembą w rolach głównych. Zanim jednak widzowie poznają serialową historię bohaterów, w nieco romantyczny i nostalgiczny klimat wprowadzi ich teledysk do utworu „Nie tęsknię za nikim” w wykonaniu bryskiej.

 

Utwór „Nie tęsknię za nikim” jest muzycznym motywem przewodnim serialu i zostanie wykorzystany w jego czołówce. To niesamowite uczucie nadać nowe życie tej wyjątkowej piosence Pani Steni Kozłowskiej. Zmierzenie się z tak ikonicznym numerem było sporą odpowiedzialnością. Mam nadzieję, że udało mi się wnieść trochę koloru, świeżości i… po prostu siebie, zachowując wrażliwość i nie gubiąc przy tym piękna tej romantycznej kompozycji – komentuje bryska.

W oryginale „Nie tęsknię za nikim” śpiewała Stenia Kozłowska - gwiazda estrady lat 70. i 80., nazywana „polską Dalidą”. Teraz ten znany utwór będzie można posłuchać w nowej odsłonie. bryska wspólnie z wytwórnią Magic Records nagrała autorską wersję, utrzymaną w stylistyce retro. Teledysk wyreżyserował Alan Kępski, twórca ponad pięćdziesięciu teledysków i autor filmów dokumentalnych. Elementy graficzne wykorzystane w klipie nawiązują do oprawy serialu. Już teraz teledysk można zobaczyć na bryska.official. Cieszymy się, że mogliśmy pracować z tak utalentowaną, zdolną artystką młodego pokolenia. bryska to kolorowy ptak, który nie da się zamknąć w klatce, podobnie jak bohaterowie naszego serialu – wspomina Patrycja Gałązka, Dyrektorka Marketingu i ds. Rozwoju Biznesu w Grupie Kino Polska.

Wybór właśnie tego utworu nie był przypadkowy, bo chociaż ma on ponad 50 lat to niezwykle pasuje do współczesnej historii. Ponadczasowość piosenki wynika z tekstu, który jest uniwersalny i opowiada o nieprzemijających potrzebach – stwierdza Małgorzata Łupina, Dyrektorka Programowa i ds. Produkcji Telewizyjnej w Grupie Kino Polska. Do płyty Steni Kozłowskiej wróciłam po prawie 30 latach. Dalej słucham jej na moim ukochanym gramofonie Bambino. Czas leci, ale sens przeboju będzie aktualny zawsze i zrozumie go każdy. Moim zdaniem utwór jest wyjątkowy, bo łączy pokolenia. My, kobiety, potrafimy żyć same, jesteśmy silne i niezależne, ale często tęsknimy za prawdziwą miłością, choć nie raz z tego żartujemy, albo to ukrywamy. Podobnie jest z bohaterką „To nie ze mną” – podsumowuje Małgorzata Łupina.

„To nie ze mną” to ciepła, pełna humoru opowieść o miłości, rodzinie, sile przyjaźni i odwadze bycia sobą. Bohaterowie tej historii najchętniej wzięliby antidotum na miłość. Tosia i Michał są ulepieni z innej gliny. Ona jest energiczną i niezależną mechaniczką samochodową, on – pełnym ogłady lekarzem, który samotnie wychowuje dwie córeczki. Mimo wszystko los płata figla i postanawia dokonać czegoś pozornie niewykonalnego - zeswatać tych dwoje.

Premiera „To nie ze mną” już w niedzielę, 16 października o godz. 17:00. Emisja po dwa odcinki. Serial będzie również dostępny w serwisie FilmBox+ na dzień przed emisją 

w Stopklatce. 

 

 

 

Informacje dodatkowe:

Stopklatka prezentuje pełny przekrój kina polskiego i światowego – od hollywoodzkich hitów przez filmy nagradzane na festiwalach aż po najlepsze komedie i klasykę kina akcji. Bogatą ofertę uzupełnia duży wybór seriali i stałe pasma dokumentalne. Stopklatkę można oglądać w naziemnej telewizji cyfrowej, na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych. Właścicielem Stopklatki jest Kino Polska TV SA.

Czytany 239 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 październik 2022 14:10

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama