cinema.pl Artykuły

piątek, 30 wrzesień 2022 16:25

Dinozaury kontra reszta świata

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W najnowszej części kultowej sagi o dinozaurach na ekranie spotkali się bohaterowie zarówno obecnej, jak i oryginalnej trylogii. Widzowie są zatem świadkami, jak z wielkimi gadami zmagają się m.in. Chris Pratt, Jeff Goldblum, Laura Dern, Bryce Dallas Howard i Sam Neill. Użytkownicy serwisu PREMIERY CANAL+ mogą oglądać wszystkie części uwielbianej przez fanów na całym świecie serii bez umów i abonamentu!

 

Najnowsza część kultowej sagi o dinozaurach, która na całym świecie zarobiła już ponad miliard dolarów.

Wielki powrót gwiazd oryginalnej trylogii PARK JURAJSKI - Sama Neilla i Laury Dern. 

Wszystkie filmy serii dostępne w serwisie PREMIERY CANAL+!

Pierwsza odsłona PARKU JURAJSKIEGO z 1993 roku na zawsze zrewolucjonizowała kino, dając światu niezwykle realistyczne jak na tamte czasy przedstawienie dinozaurów – w tym majestatycznego tyranozaura, który zapełniał kina i wprawiał w zachwyt widownię na całym świecie. Najnowsza odsłona produkcji – JURASSIC WORLD: DOMINION, nie porzuca tego rozmachu. Na widzów czekają nowe, nieznane gatunki dinozaurów, zapierające dech w piersiach sceny przywodzące na myśl klasyki kina akcji i pełne emocji chwile obfite w fabularne plot twisty.

O rozmachu produkcji świadczy fakt, że była realizowana na ponad 100 różnych planach zdjęciowych. Wybudowano również 18 mechanicznych dinozaurów, które widzimy na ekranie, a na planie przez cały czas był obecny konsultant specjalizujący się w paleontologii.

Akcja JURASSIC WORLD: DOMINION rozgrywa się cztery lata od zniszczenia Isla Nublar. Ludzie dzielą Ziemię z żyjącymi wolno dinozaurami. Ta krucha symbioza zostaje zagrożona przez handel rzadkimi gatunkami i brutalne walki dzikich gadów. Zapobiec temu próbuje technologiczny guru, Lewis Dodgson, stojący na czele firmy Biosyn. Nie wszyscy jednak wierzą w jego dobre intencje.

Dochód z filmu Colina Trevorrowa od światowej premiery w kwietniu (w Polsce w czerwcu 2022 roku) przekroczył granicę miliarda dolarów. Do znanej i lubianej obsady z pierwszych dwóch odsłon JURASSIC WORLD dołączył m.in. Campbell Scott („Za wcześnie umierać”). Jednak największą gratką, zwłaszcza dla fanów oryginalnej trylogii, jest powrót  Sama Neilla jako Dr Alana Granta i Laury Dern w roli Dr Ellie Sattler.

© 2022 Universal Studios, Amblin Entertainment, Inc. and Perfect Universe Investment Inc. All Rights Reserved.

 

W serwisie PREMIERY CANAL+ dostępne są wszystkie części sagi o dinozaurach: PARK JURAJSKI, ZAGINIONY ŚWIAT: JURRASIC PARK, PARK JURAJSKI III, JURASSIC WORLD, JURASSIC WORLD: UPADŁE KRÓLESTWO, JURASSIC WORLD: DOMINION.

PREMIERY CANAL+ to nowoczesny serwis, w którym bez umów i abonamentu można wygodnie i legalnie wypożyczać polskie i zagraniczne hity filmowe, produkcje prosto z kina oraz tytuły, które nie zdążyły jeszcze szeroko zadebiutować w Polsce na wielkim ekranie. Wybrane filmy możesz oglądać gdzie chcesz i kiedy chcesz. PREMIERY CANAL+ są dostępne pod adresem https://premiery.pl.canalplus.com/, w aplikacjach Samsung TV, WebOS, Android TV czy w wersji mobilnej na urządzeniach z systemem iOS oraz Android.

Czytany 329 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 wrzesień 2022 16:28

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama