cinema.pl Artykuły

wtorek, 27 wrzesień 2022 21:49

DVD na październik

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Gorąco polecamy Państwu październikowe premiery DVD. 

 

„Każdy wie lepiej" to pełna humoru i wzruszeń komedia opowiadająca o parze zakochanych, którzy stają się celem intrygi najbliższych. Ich dwoje, jej dzieci, jego dzieci, dociekliwi teściowie, byli małżonkowie. Lawina zaskoczeń i przeszłość, która upomni się o swoje. Rodzinne przemeblowanie to idealna recepta na błyskotliwą komedię, która zaskoczy każdego!

„Lena i Śnieżek" to niezwykle ciepła opowieść o nieśmiałej nastolatce i przygarniętym przez nią lwiątku. Czy wielka przyjaźń pomoże im stawić czoła zagrożeniom ze strony przemytników zwierząt oraz szkolnych chuliganów? Odpowiedź rozbawi i zachwyci wszystkich widzów. Nie tylko dzieci, ale i dorosłych!

 

KAŻDY WIE LEPIEJ

Reżyseria: MICHAŁ ROGALSKI

Występują: JOANNA KULIG, MICHAŁ CZERNECKI, ANDRZEJ SEWERYN, GRAŻYNA SZAPOŁOWSKA i inni

Produkcja: Polska 2022

Gatunek: komedia

DVD 

Najnowszy film scenarzysty „BOGÓW” i „SZTUKI KOCHANIA. Historii Michaliny Wisłockiej”.

Pełna humoru i wzruszeń́ komedia opowiadająca o parze zakochanych, którzy stają się celem intrygi najbliższych. Ich dwoje, jej dzieci, jego dzieci, dociekliwi teściowie, byli małżonkowie. Lawina zaskoczeń i przeszłość, która upomni się o swoje. Rodzinne przemeblowanie to idealna recepta na błyskotliwą komedię, która zaskoczy każdego!

Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin?

Dane techniczne DVD:

Język: polski 5.1; audiodeskrypcja 2.0

Napisy: angielskie, polskie

Czas: 101 min 

Obraz: 16:9 (1.85:1)

Region: 2

Dodatki: zwiastun filmu, gra małżeńska, kto jest kim w rodzinie

 

LENA I SNIEŻEK /LENA & SNOWBALL/

Reżyseria: BRIAN HERZLINGER

Występują: MELISSA COLLAZO, ROBERT KNEPPER, WADE WILLIAMS i inni

Produkcja: USA 2020

Gatunek: familijny, przygodowy

DVD 

„LENA I ŚNIEŻEK” to czarująca emocja i humorem, familijna opowieść o parze niezwykłych bohaterów - nieśmiałej nastolatce i przygarniętym przez nią białym lwiątku. Czy ich wielka przyjaźń pomoże im stawić czoła zagrożeniom ze strony przemytników zwierząt oraz szkolnych chuliganów? Odpowiedź rozbawi i zachwyci wszystkich widzów. 

Para niezdarnych złodziejaszków kradnie białe lwiątko i próbuje dostarczyć je do bogatego kolekcjonera zwierząt. Nic nie idzie jednak zgodnie z planem i maluch ucieka. Przypadkiem znajduje go Lena – nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Zwierzak, któremu nadaje imię Śnieżek, szybko staje się jej najlepszym przyjacielem. Wkrótce jednak zaczynają się kłopoty, gdy na trop Śnieżka ponownie wpadają złodzieje i ich zleceniodawca. 

Dane techniczne DVD:

Język: polski dubbing 5.1

Napisy: wersja oryginalna z polskimi napisami

Czas: 87 min 

Obraz: 16:9 (1.85:1)

Region: 2

Dodatki: zwiastun filmu

Czytany 217 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 27 wrzesień 2022 21:52

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama