cinema.pl Artykuły

środa, 21 wrzesień 2022 17:09

Premiera filmu INFINITE STORM już w sobotę 24 września na platformach VOD w Polsce

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Premiera pierwszego amerykańskiego filmu Małgorzaty Szumowskiej "Infinite Storm" już 24 września na platformach VOD w Polsce.

 

Film Infinite Storm to epicka opowieść o własnej sile w walce o ludzkie życie. Oparta na prawdziwej historii Pam Bale, która uratowała życie nieznajomemu podczas górskiej wspinaczki, produkcja została doceniona przez krytyków za zdjęcia, reżyserię i  niesamowitą rolę, dwukrotnie nominowanej do Oscara, Naomi Watts (Niemożliwe, 21 gramów). Film wyreżyserowała Małgorzata Szumowska (Body/Ciało, Śniegu już nigdy nie będzie) we współpracy z Michałem Englertem, który odpowiadał za zdjęcia i współreżyserię (Ślepnąc od świateł, The other lamb).  Premiera Infinite Storm już w sobotę 24 września na platformach VOD w Polsce. 

Infinite Storm to zapierająca dech w piersiach i wstrząsająca wyprawa w jedno z najbardziej niebezpiecznych górskich pasm świata, gdzie porywy wiatru sięgają 300 km na godzinę, a pogoda zmienia się nieustannie. To również opowieść o innych żywiołach: stracie, ryzyku i odwadze. 

Pam Bales (Naomi Watts) wyrusza na samotną wędrówkę na Górę Waszyngtona, najwyższy szczyt Gór Białych w stanie New Hampshire. Wspinaczka to jej rytuał i sposób na poradzenie sobie z dramatyczną przeszłością. Nie wie jeszcze, że tego dnia będzie musiała wykazać się heroiczną siłą. Na swojej drodze spotyka wyczerpanego mężczyznę. Pam będzie musiała zdecydować czy znajdzie w sobie wystarczająco odwagi, żeby uratować życie nieznajomego. Obok Naomi Watts na ekranie zobaczymy Billy’ego Howle’a (Pod sztandarem nieba, Chloe).

Premiera filmu Infinite Storm już w sobotę 24 września na platformach VOD: 

Chili, Google Play, iTunes, Loomi by Opera, Orange VOD, Multimedia, Vectra, PLAY NOW, Premiery Canal+, Rakuten TV, UPC.

© 2022 Infinite Storm Film Ltd and Orka. All Rights Reserved.

Czytany 108 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 wrzesień 2022 17:18

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama