cinema.pl Artykuły

wtorek, 20 wrzesień 2022 10:30

Największe polskie fortuny

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Poznaj kulisy powstania największych polskich fortun! Prawdziwa historia, która zwala z nóg.

 

„Moje filmy pokazują prawdę, a nie powielają mity i stereotypy – mówi reżyser, producent i scenarzysta filmu, Heathcliff Janusz Iwanowski. Byli tacy, którzy tygodniowo zarabiali pięć milionów dolarów, mimo że średnia krajowa pensja była wtedy na poziomie 20-30 dolarów”. 

W czasach, gdy w Polsce półki sklepowe świeciły pustkami, bohaterowie filmu znaleźli sposób na zarabianie ogromnych pieniędzy. Skąd wiedzieli na czym można zrobić biznes? Jak dorobili się w czasach kryzysu? Choć mogłoby się wydawać, że to był męski świat, to prawdziwą głowę do interesów miały kobiety. Dorota, Krysia, Marzena i Sabrina udowadniają starą prawdę, że gdy kobieta o coś walczy, to nigdy się nie poddaje i nikt nie jest w stanie jej zatrzymać.

Z każdą minutą w filmie przybywa sekretów. A im więcej tajemnic i ludzkich słabości, tym bardziej prawdopodobne staje się to, że w końcu wszystko zacznie się sypać.

W głównych rolach występują: Małgorzata Kożuchowska, Dominika Gwit, Agnieszka Więdłocha, Paulina Gałązka, Maciej Zakościelny, Sebastian Stankiewicz, Rafał Zawierucha, Mikołaj Roznerski, Michał Koterski, Paweł Małaszyński, Cezary Łukaszewicz i Antoni Pawlicki.

https://www.youtube.com/watch?v=JRFnd9yVXYY

Reżyseria - Heathcliff Janusz Iwanowski

Produkcja – Global Studio

„Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle” – prawdziwe historie polskich fortun!

Od 14 października w kinach.

Czytany 296 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 20 wrzesień 2022 10:33

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama