cinema.pl Artykuły

piątek, 09 wrzesień 2022 15:22

Komedia Marii Sadowskiej

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Dziś do sieci trafił premierowo zwiastun nowego filmu Marii Sadowskiej, reżyserki m. in. takich filmów, jak „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” czy „Dziewczyny z Dubaju”. W głównych rolach zobaczymy Olgę Bołądź oraz Piotra Stramowskiego.

 

„Miłość na pierwszą stronę” reżyseruje Maria Sadowska, twórczyni m. in. „Dziewczyn z Dubaju” i doskonale przyjętej przez publiczność „Sztuki kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, którą w kinach obejrzało ponad 1,8 mln widzów. Scenariusz napisał Mariusz Kuczewski, znany z pracy przy największych hitach polskiego kina komercyjnego, m.in. trzech części „Listów do M.”. 

Oprócz Olgi Bołądź i Piotra Stramowskiego, na ekranie zobaczymy m.i.n Mateusza Damięckiego, Magdalenę Schejbal, Rafała Zawieruchę, Magdalenę Koleśnik, Tomasza Oświecińskiego oraz Ewe Telegę.

Ona jest zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa, on najlepszą partią Rzeczpospolitej. Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale miłość bywa nieprzewidywalna. Szczególnie, gdy zanadto interesują się nią inne osoby. „Miłość na pierwszą stronę” to historia Niny (Olga Bołądź) - współczesnego Kopciuszka i Roberta (Piotr Stramowski) - syna pary prezydenckiej. Ona jest w trakcie życiowej przemiany i przebojowo stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzi. On też chce żyć na własnych zasadach i uwolnić się od blasku fleszy, co może okazać się trudniejsze, niż przypuszcza. Między bohaterami zaiskrzy jedynie ulotna „miłość na pierwszą stronę”, czy wielkie uczucie na całe życie?

„Miłość na pierwszą stronę” produkuje TFP na zlecenie Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu oraz Polkomtela. Za dystrybucję w kinach odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis. Film wejdzie do kin 7 października.

Czytany 353 razy Ostatnio zmieniany piątek, 09 wrzesień 2022 15:52

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama