cinema.pl Artykuły

wtorek, 06 wrzesień 2022 21:04

„ZOŁZA” – pierwsze opinie widzów po specjalnym pokazie!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„Efekt współpracy Małgorzaty Kożuchowskiej i Ilony Łepkowskiej jest piorunujący"

„Wzruszający i z przekazem"

 

„Miałam ochotę potrząsnąć tą Zołzą"

„Wszystkiego po trochu – radości i wzruszenia"

„Od śmiechu do łez"

ZOŁZA – pokaz specjalny z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej i Ilony Łepkowskiej. Zobacz reakcje i pierwsze opinie widzów!

ZOŁZA – relacja ze specjalnego pokazu

„Zołza" wchodzi do kin 16 września, ale Małgorzata Kożuchowska i Ilona Łepkowska miały już szansę przedpremierowo zaprezentować osobiście film na specjalnym pokazie dla widzów. Co otrzymały od widzów w zamian? Łzy wzruszenia, łzy śmiechu i masę pozytywnych opinii o filmie.  „Dziękuję za ten film, pokazuje on, że zawsze warto dawać ludziom drugą szansę", „to nie jest typowa komedia, bawi, ale też daje dużo do myślenia" – mówili widzowie. Tuż przed prezentacją filmu prowadząca pokaz, dziennikarka Justyna Dżbik-Kluge zaprosiła Małgorzatę Kożuchowską, Ilonę Łepkowską oraz przedstawicielkę organizacji Her Impact, by porozmawiać o pracy nad produkcją, ale także o tym, jak łączyć karierę z życiem prywatnym, by nie zostać tytułową zołzą. Okazję do zadawania pytań mieli też goście pokazu. Nie były to jednak jedyne atrakcje wieczoru – tuż po pokazie widzowie zostali zaproszeni na after-party, podczas którego mieli okazję nie tylko spróbować drinka „Zołza", który inspirując się główną bohaterką filmu stworzył bar Upper Deck z Hali Koszyki, ale też porozmawiać z twórczyniami i sfotografować się na ściance promocyjnej. Zobaczcie relację ze spotkania i sprawdźcie pierwsze, najważniejsze recenzje – od publiczności!

ZOŁZA – oficjalny zwiastun

https://youtu.be/CU1lGmQe8g0

 

Małgorzata Kożuchowska jako „Zołza" w przewrotnej komedii opartej na ironicznej autobiografii Ilony Łepkowskiej – scenarzystki i producentki kultowych filmów i seriali („Nigdy w życiu", „M jak miłość"), w reżyserii Tomasz Koneckiego, twórcy hitów „Lejdis", „Testosteron" i „Listy do M. 3". Poznajcie zabawną i wzruszającą historię wyjątkowej i silnej kobiety, która zmieniła polski rynek filmowy i telewizyjny. Kobiety, która panuje nad wszystkim, ale... nie nad sobą.

Anna Sobańska (Małgorzata Kożuchowska) vel „Zołza", „Królowa", „Szekspir". Dotychczasowy bilans życiowy: 1 mąż, 2 dzieci, 36 statuetek, 40 milionów widzów. Liczba osób, które nie widziały jej twórczości filmowej: hmmm – być może 2 lub 3. Liczba bohaterów, których wymyśliła: 186. Liczba dotychczasowych porażek w życiu osobistym i zawodowym: 0 (przynajmniej tak jej się wydaje). Nadchodzące załamania nerwowe: 1

Anna to kobieta sukcesu i... niekwestionowana zołza. Jednym skinieniem kreuje gwiazdy, a drugim je unicestwia. Chce być silna i idealna w każdym obszarze, choć nie widzi, że jej życie jest dalekie od świata, który kreuje na ekranie. Kiedy jednak wydaje jej się, że ma wszystko, życie postanawia utrzeć jej nosa. Co z tego wyniknie? Czy Zołza zapanuje nad własnym życiem?

 

„Zołza" – za kulisami

https://youtu.be/uh8F3MrzJ30

W gwiazdorskiej obsadzie tego pełnego humoru, ale i wzruszeń, filmu, oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej zobaczymy również: Artura Żmijewskiego, Annę Dymną, Rafała Zawieruchę, Zofię Domalik, Bronisława Wrocławskiego, Jacka Borusińskiego, Philippe Tłokińskiego, Marcina Perchucia, Leona Charewicza i Katarzynę Ankudowicz. Producentem filmu jest Wonder Films – dom produkcyjny stworzony przez Klaudiusza Frydrycha, Krzysztofa Raka i Ingę Kruk. Autorką scenariusza i producentem kreatywnym jest Ilona Łepkowska.

Gatunek: komedia

Produkcja: Wonder Films, Polska 2022

Scenariusz: Ilona Łepkowska („Nigdy w życiu", Kogel-mogel", „Och, Karol") na podstawie własnej książki pt. „Idealna Rodzina"

Reżyseria: Tomasz Konecki („Testosteron", „Lejdis", „Listy do M. 3")

Producent: Klaudiusz Frydrych („Jack Strong", „Psy 3. W imię zasad", „Każdy wie lepiej"), Inga

Kruk („W imię...", „Baby blues", „Każdy wie lepiej"), Krzysztof Rak („Każdy wie lepiej", „Boże Ciało", „Bogowie"), Ilona Łepkowska, Małgorzata Kożuchowska

Obsada: Małgorzata Kożuchowska („Kiler", „Zróbmy sobie wnuka", „To musi być miłość", „Komornik"), Artur Żmijewski („Mój rower", „Ojciec Mateusz", „Pitbull. Niebezpieczne kobiety"), Zofia

 

Domalik („Wszystko dla mojej matki", „Gorzko, gorzko!"), Anna Dymna („Duże zwierzę", „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy"), Leon Charewicz („Katyń", „Kingsajz"), Rafał Zawierucha („Pewnego razu... w Hollywood", „Listy do M.4"), Bronisław Wrocławski („Rewers", „Tato", „Kingsajz"), Philippe Tłokiński („Kurier", „Belfer"), Jacek Borusiński („To nie tak jak myślisz, kotku"), Marcin Perchuć („Listy do M. 2", „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"), Leon Charewicz(„Pakt", „Katyń", „Kingsajz"), Katarzyna Ankudowicz („Całe szczęście", „Gotowi na wszystko. Exterminator"), Jan Dąbrowski, Jakub Orliński

Czytany 281 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 06 wrzesień 2022 21:14

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama