cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 05 wrzesień 2022 20:28

Wrześniowe premiery DVD

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Gorąco polecamy Państwu wrześniowe premiery DVD Kina Świat.

 

Przebojowa idolka nastolatków oraz popularny niegdyś piosenkarz z mroczną tajemnicą. Ich spotkanie zmieni wszystko, a miłość poruszy do łez! Zdobywca Fryderyka, Paweł Domagała, w podwójnej roli – aktora i scenarzysty – w pełnym emocji i muzyki romansie „Na chwilę, na zawsze". U jego boku debiutująca na dużym ekranie Martyna Byczkowska, znana z brawurowej roli w serialu Netflix „W głębi lasu". Wszystko to w nowym filmie Piotra Trzaskalskiego, reżysera hitu „Mój rower".

Twórcy światowego megahitu „Nietykalni" oraz przebojów „Balerina", „Jak wytresować smoka 2" i „Kung Fu Panda" przedstawiają jedną z najpiękniejszych animowanych historii ostatnich lat. „Niezgaszalni" to porywająca opowieść o dzielnej dziewczynce, która wbrew stereotypom i licznym przeciwnościom postanawia zrealizować swoje największe marzenie i zostać pierwszą na świecie kobietą strażaczką.

 

NA CHWILĘ NA ZAWSZE 

Reżyseria: PIOTR TRZASKALSKI

Występują: PAWEŁ DOMAGAŁA, MARTYNA BYCZKOWSKA, OLAF LUBASZENKO, KINGA PREIS, IRENEUSZ CZOP, TOMASZ WŁOSOK i inni

Produkcja: Polska 2021

Gatunek: romans

DVD 

 

PAWEŁ DOMAGAŁA JAKO POPULARNY NIEGDYŚ PIOSENKARZ Z MROCZNĄ TAJEMNICĄ I MARTYNA BYCZKOWSKA W ROLI PRZEBOJOWEJ IDOLKI NASTOLATKÓW, KTÓRYCH SPOTKANIE ZMIENI WSZYSTKO, A MIŁOŚĆ PORUSZY DO ŁEZ! 

„NA CHWILĘ NA ZAWSZE” TO NAJNOWSZY FILM PIOTRA TRZASKALSKIEGO, REŻYSERA HITÓW „MÓJ ROWER” I „EDI”.

 

 

Pola w wieku zaledwie 22 lat odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Pewnego dnia, po jednym ze swoich koncertów, dziewczyna pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Ojciec umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej. Pola poznaje tam Borysa – charyzmatycznego instruktora i byłego muzyka, z którym zbliżają się do siebie dzięki wspólnej pasji. Niestety na drodze rodzącego się uczucia stają skrywane tajemnice z przeszłości Borysa i wisząca na włosku kariera Poli. Czy dla dwójki osób, które tak wiele dzieli, jest szansa na szczęście i prawdziwą miłość?

 

 

Dane techniczne DVD:

Język: polski 5.1; audiodeskrypcja 2.0

Napisy: angielskie, polskie

Czas: 100 min 

Obraz: 16:9 (2.39:1)

Region: 2

Dodatki: zwiastun filmu

 

 

 

 

 

 

 

NIEZGASZALNI /FIREHEART/

Reżyseria: THEODORE TY, LAURENT ZEITOUN

Film w polskiej wersji językowej (polski dubbing)

Obsada polskiej wersji językowej: MAŁGORZATA SOCHA i inni

Produkcja: Francja 2022

Gatunek: animacja, komedia, familijny, przygodowy

DVD 

 

Jedna z najpiękniejszych animowanych historii ostatnich lat! 

Prosto od twórców komediowego megahitu „Nietykalni” i familijnych przebojów: „Balerina”, „Jak wytresować smoka 2” i „Kung Fu Panda”.

 

Porywająca opowieść o dzielnej dziewczynie o imieniu Georgia, która wbrew stereotypom i przeciwnościom losu postanawia zrealizować swoje największe marzenie i zostać pierwszą na świecie kobieta strażaczką.

 

Aby pomóc tacie w trudnej misji, dziewczynka przebiera się za chłopaka i jako ochotnik „Joe” wstępuje w szeregi strażaków. Tak zaczyna się jej niezwykła przygoda, ale i zacięta walka z czasem, w której stawką jest bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców miasta.

 

W polskiej wersji językowej głosu głównej bohaterce użyczyła Małgorzata Socha.

 

Dane techniczne DVD:

Język: polski dubbing 5.1

Czas: 88 min 

Obraz: 16:9 (2.39:1)

Region: 2

Dodatki: zwiastun filmu

Czytany 295 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 wrzesień 2022 20:32

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama