cinema.pl Artykuły

piątek, 02 wrzesień 2022 17:50

Już w najbliższy poniedziałek, 5 września nowy sezon serialu RICK I MORTY trafi do HBO Max

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Rick i Morty to wyróżniony dwoma nagrodami Emmy animowany serial komediowy Adult Swim. Jego głównymi bohaterami są genialny, lecz socjopatyczny naukowiec, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie.  W każdym 30-minutowym odcinku śledzimy przygody, jakie Rick Sanchez, mieszkający ze swoją córką Beth i jej rodziną, przeżywa podczas międzygalaktycznych eskapad, w których towarzyszą mu córka, zięć Jerry, wnuczka Summer i wnuk Morty.

 W szóstym sezonie naszych bohaterów zastajemy tam, gdzie widzieliśmy ich po raz ostatni - są w kiepskiej formie i wygląda na to, że szczęście się od nich odwróciło. Czy uda im się stanąć na nogi, by wyruszyć na spotkanie kolejnych przygód? A może pogrążą ich piętrzące się problemy? Kto wie... Tarapaty! Rodzina! Intrygi! Stado dinozaurów! Jeszcze większe tarapaty!

W rolach głównych w Ricku i Mortym ponownie usłyszymy głosy Justina Roilanda (Spoza układu), Sarah Chalke (Hoży doktorzy), Chrisa Parnella (Saturday Night Live) i Spencera Grammera (Greek). Pomysłodawcami serialu są Dan Harmon (Community) i Justin Roiland, którzy pełnią także obowiązki producentów wykonawczych.

W oczekiwaniu na premierę szóstego sezonu fani z całego świata zaproszeni zostali do wzięcia udziału w niestandardowym projekcie, który wyciągał bohaterów serialu z ekranu do realnego świata - projekcie  #WORMAGEDDON, czyli „odcinku na żywo” opierającym się na prawdziwym poszukiwaniu skarbów. W obliczu groźby całkowitej globalnej zagłady bohaterowie i antybohaterowie serialu Rick i Morty łączą siły przeciwko #WORMAGEDDON. Kiedy pomiędzy wydarzeniami z końca piątego sezonu a początkiem szóstego sezonu, na Ziemię wylądowało nowe zagrożenie w postaci tajemniczego ogromnego potwora z kosmosu, który chce przejąć kontrolę nad planetą, wszyscy muszą stawić mu czoła. Wszyscy fani zaproszeni zostali do przyłączenia się do polowania i walki z tym obcym niebezpieczeństwem. Ich zadaniem było odnalezienie 14 tajemniczych aktywacji, które ukryte zostały w dziewięciu różnych miejscach na świecie, w tym w Mexico City, Atlancie, Londynie czy Sydney. Fani mogą śledzić jak ich ulubieni bohaterowie z serialu Rick i Morty walczą o ocalenie Ziemi przed #WORMAGEDDON-em, odwiedzając oficjalne kanały społecznościowe serialu oraz na stronie RickandMorty.com.

Rick i Morty był najpopularniejszym serialem komediowym we wszystkich telewizjach kablowych w 2017, 2019 i 2021 roku w USA. Od momentu startu HBO Max jest jednym z najchętniej oglądanych seriali na platformie zarówno w USA, jak i na świecie. Globalnie w telewizji linearnej, cyfrowej i w serwisach streamingowych obejrzano go ponad 10 miliardów razy.

 

Premiera szóstego sezonu serialu Adult Swim Rick i Morty odbędzie się 5 września w HBO Max.

Wszystkie sezony serialu Rick i Morty dostępne są wyłącznie w HBO Max.

Czytany 248 razy Ostatnio zmieniany piątek, 02 wrzesień 2022 18:05

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama