cinema.pl Artykuły

czwartek, 25 sierpień 2022 23:18

Do startu! Gotowi? Akcja! Nowe przygody Młodych Tytanów w Cartoon Network

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nieemitowane dotąd epizody serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” już od września w Cartoon Network. Widzowie będą mogli ekscytująco spędzić czas po szkolnych zajęciach i zacząć rok szkolny w towarzystwie supernastolatków. Robin, Gwiazdka, Raven, Bestia i Cyborg spotkają starego przeciwnika i nauczą się przydatnych umiejętności. Nowe odcinki 7. sezonu od czwartku 1 września w Cartoon Network.

 

Czy nastoletni superbohaterowie mogą być równie uzdolnieni, jak dorośli herosi? Młodzi Tytani udowadniają, że tak! Batman, Superman i Wonder Woman są dla nich wzorami. Choć nastoletnie postaci nie mają jeszcze takiego doświadczenia jak starsi koledzy, nadrabiają to entuzjazmem i dobrymi pomysłami. W trakcie ostatnich 6 sezonów Tytani podróżowali po świecie, spotkali bohaterów z innych kreskówek uniwersum DC i wielokrotnie ratowali mieszkańców Jump City.

W nowych odcinkach Młodzi Tytani zgodnie stwierdzą, że śniadanie to najlepszy możliwy posiłek i będą jeść je przez cały dzień. Nie zorientują się, że ich kulinarny nawyk wzmocni znanego wcześniej antagonistę: wroga, który określa się mianem „Pan Śniadanie”! W innym epizodzie Robin postanowi wyszkolić resztę grupy w sztuce ukrywania się. Szybko wpadnie na genialny pomysł: czy jest na to lepsza metoda, niż gra w chowanego? Bohaterowie dowiedzą się też, czym są… podatki, a Bestia zostanie zrekrutowany do drużyny Świętego Mikołaja.

 

Premiera nowych odcinków 7. sezonu „Młodzi Tytani: Akcja!” już w czwartek 1 września o 13:55 w Cartoon Network. 

Emisja od poniedziałku do piątku o 13:55 w Cartoon Network.

Czytany 227 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 25 sierpień 2022 23:20

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama