cinema.pl Artykuły

wtorek, 23 sierpień 2022 21:03

Jesień pełna wrażeń

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Premiera filmów UFO, 6-ty dzień, Snajper: Niewidzialny zabójca, Obietnica, Snajper: Ostatni strzał oraz maraton wszystkich części Hotelu Transylwania we wrześniu w AXN.  

 

Gillian Anderson na tropie życia pozaziemskiego; Arnold Schwarzenegger walczący z korporacją klonującą ludzi; najlepsi snajperzy amerykańskiej armii stający do walki z tajemniczymi przeciwnikami; Jack Nicolson na tropie seryjnego mordercy oraz zabawne perypetie rodziny Hrabiego Draculi. We wrześniu widzowie AXN zobaczą filmy UFO, 6-ty dzień, Snajper: Niewidzialny zabójca, Obietnica, Snajper: Ostatni strzał oraz maraton wszystkich części Hotelu Transylwania.

W filmie UFO młody student matematyki, Derek Echevaro (Alex Sharp) próbuje udowodnić istnienie życia pozaziemskiego za pomocą matematycznych równań. Derek jest przekonany, że był świadkiem przelotu UFO nad ziemią. W badaniach pomagają mu jego dziewczyna Natalie (Ella Purnell) i profesor matematyki, dr Hendricks (Gillian Anderson). Szybko okazuje się, że są na właściwym tropie, gdy zostają aresztowani przez FBI. Premiera filmu UFO w sobotę 3 września o godz. 15:55.

Akcja filmu 6-ty dzień rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Adam Gibson (Arnold Schwarzenegger), doświadczony pilot i szanowany ojciec rodziny, odkrywa, że padł ofiarą nielegalnego eksperymentu klonowania Jego miejsce zajął człowiek, który wygląda i zachowuje się zupełnie jak on. Ścigany przez bezwzględnych zabójców Adam trafia na trop korporacji, która wbrew prawu klonuje ludzi czerpiąc z tego krociowe zyski. Wkrótce jej szefowie przekonają się, że sklonowali niewłaściwego człowieka, bo Adam Gibson nie ma zamiaru poddać się bez walki. Premiera filmu 6-ty dzień w niedzielę 4 września o godz. 20:00.

Maraton filmów Hotel Transylwania to trzy części animowanej historii, która  opowiada o zabawnych perypetiach Hrabiego Draculi oraz jego 118-letniej córka, Mavis. Hrabia Dracula jest właścicielem tajemniczego hotelu dla potworów, w którym nie ma miejsca dla ludzi. Wszystko zmienia się gdy Mavis zakochuje się w człowieku. Maraton filmów Hotel Transylwania już w sobotę 17 września o godz. 12:15.

W filmie Snajper: Niewidzialny zabójca elitarni snajperzy Brandon Beckett (Chad Michael Collins) i Richard Miller (Billy Zane) walczą z ekstremistami na Bliskim Wschodzie. Otrzymują nowe zadanie: ochronę gazociągu z Gruzji do Europy Zachodniej przed ekstremistami. Snajperzy stają do walki z tajemniczym strzelcem, który blokuje ich dokładną lokalizację. Okazuje się, że w szeregach amerykańskiej armii doszło do zdrady. Premiera filmu Snajper: Niewidzialny zabójca w sobotę 17 września o godz. 01:20.

Film Obietnica opowiada historię szeryfa Nevady, Jerry Black (Jack Nicholson), który obiecuje matce zamordowanej dziewczynki, że znajdzie mordercę. Jerry nie wierzy, że policja aresztowała właściwego człowieka. Szeryf szybko odkrywa, że jest to trzecie takie morderstwo w okolicy. Jerry kupuje starą stację benzynową w górach w pobliżu miejsca zbrodni, aby szukać wysokiego mężczyzny, który jeździ czarnym kombi. Premiera filmu Obietnica w niedzielę 18 września o godz. 20:00.

W filmie Snajper: Ostatni strzał Brandon Beckett (Chad Michael Collins), Richard Miller (Billy Zane) i sierżant Thomas Beckett (Tom Berenger) wyruszają do Kolumbii, w celu rozprawienia się z tamtejszym kartelem narkotykowym. Na miejscu czeka na nich śmiertelnie niebezpieczny snajper z zaawansowanym uzbrojeniem, z jakim nikt dotąd nie miał do czynienia. Premiera filmu Snajper: Ostatni strzał w sobotę 24 września o godz. 00:30.

Czytany 225 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 sierpień 2022 21:06

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama