cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 22 sierpień 2022 23:56

Prezentujemy plakat animacji GULIWER

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nadchodzi wielka przygoda w świecie liliputów! Prezentujemy plakat animacji „GULIWER”! Film w kinach od 16 września!

 

Światowej sławy podróżnik i poszukiwacz przygód Guliwer zostaje ponownie zaproszony do krainy Liliputów, którą wcześniej ocalił przed wrogą flotą sąsiedniego kraju Blefuscu. Dochodzi jednak do nieporozumienia, bowiem mieszkańcy oczekują, że u ich bram stanie olbrzym wielkości solidnego budynku, który samym swoim wyglądem odstraszy każdego wroga. Nic jednak z tego, bowiem Guliwer jest zwyczajnego wzrostu i niczym się w tym względzie nie różni od pozostałych mieszkańców. Rozczarowany król wtrąca przybysza do lochu. Tymczasem niezwyciężona armada Blefuscu pod komendą jej żądnego podbojów dowódcy przygotowuje kolejną inwazję. Los pokojowej krainy leży teraz w rękach Guliwera, jego dzielnego mysiego kompana i nowopoznanej przyjaciółki. Do pokonania licznej armii wroga potrzebna będzie nie siła, a spryt.

Nad wizualną stroną filmu czuwał Tony Bonilla, który pracował wcześniej przy hitach: „Nasze magiczne Encanto”, „Vaiana: Skarb oceanu” i „Zwierzogród”, a współtwórcą scenariusza jest Michael Ryan, który ma na swoim koncie serialowe perypetie Króla Juliana z „Madagaskaru”, przygody Scooby’ego Doo czy rysunkową odsłonę „Avengers” Marvela. Ta wyjątkowa produkcja udowadnia, że nie trzeba być olbrzymem, aby stawić czoła wielkiemu zagrożeniu i uratować niewinną krainę. Wystarczy wielkie serce, wiara w sprawiedliwość i odwaga, która zwycięży wszystko!

 

ZOBACZ ZWIASTUN:

 

Gatunek: animacja, przygodowy

Produkcja: Ukraina, Cypr 2021

Oryginalna obsada dubbingowa: Volodymyr Dantes, Nadia Dorofeyeva, Yevhen Koshovyi („Ja, ty, on, ona”, „Sługa narodu 2”, „8 pierwszych randek”), Stanislav Boklan („Bitwa o Sewastopol”, „Sługa narodu 2”, „Sługa narodu”, „Nowy Świat”), Olexander Pikalov, Serhiy Tanchynets

Czytany 212 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 sierpień 2022 00:03

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama