cinema.pl Artykuły

piątek, 19 sierpień 2022 17:30

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - czas na nowe emocje

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już od 2 września, w każdy piątek o 20:00 po raz siedemnasty będziemy świadkami wokalno-tanecznego wyzwania wyjątkowej ósemki uczestników programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! W tym sezonie możemy liczyć na wielkie emocje, nieoczekiwane metamorfozy i oczywiście największe hity, znanych i lubianych Artystów w nowych aranżacjach.  

 

Oprócz fenomenalnej ósemki Gwiazd w programie zobaczymy Roberta Janowskiego, zwycięzcę 15.edycji show! W  17. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będzie pełnił rolę jurora, by razem z Katarzyną Skrzynecką, Małgorzatą Walewską oraz Michałem Wiśniewskim oceniać występy nowych uczestników!

 

W nadchodzącej edycji swoje zdolności wokalne zaprezentują: autorka tekstów, kompozytorka, producentka, a przede wszystkim jedna z najlepszych polskich wokalistek – Kasia Wilk. Ewa Błachnio – aktorka kabaretowa oraz teatralna. Znana widzom Polsatu z cyklu Kabaret na żywo. Katarzyna Ucherska– aktorka, która na stałe związana jest z Teatrem Ateneum w Warszawie. Na szklanym ekranie można ją zobaczyć w serialu „Tatuśkowie" oraz „Dziewczyny ze Lwowa", od którego na dobre rozpoczęła się jej kariera. Ostatnią uczestniczką jest energetyczna bomba i świeżo upieczona aktorka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie – Katarzyna Polewany.

 

Panów reprezentować będą: aktor telewizyjny, teatralny, musicalowy, filmowy, producent, reżyser, piosenkarz oraz biznesmen – człowiek orkiestra – Michał Milowicz. Janusz Radek – wokalista i aktor, mistrz wyjątkowych interpretacji. Wydał 9 płyt z czego trzy pokryły się złotem. Na swoim koncie ma współpracę z takimi Artystami jak: Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer czy  Piotr Rubik. Kuba Zdrójkowski – aktor młodego pokolenia od lat rozwijający swoje umiejętności aktorskie i sportowe. To serialowy brat, uczestnika 16.edycji show Patryka Cebulskiego w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy" oraz uczestnik programu dla prawdziwych herosów 5 i 6 edycji „Ninja Warrior Polska". Ostatnim śmiałkiem jest Robert Szpręgiel – śpiewak operowy, absolwent Gdańskiej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki. Pracował w Teatrze Roma w Warszawie występując m.in. w „Orfeusz w piekle" czy „Piotruś Pan". Po kilku latach wrócił do śpiewu klasycznego w Warszawskiej Operze Kameralnej, w której występował w dziełach Mozarta, Moniuszki czy Verdiego.

 

Ta niezwykła i barwna ósemka bohaterów zawalczy o Złotą Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny.

 

Treningi wokalne niezmiennie prowadzić będzie niezastąpiona trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. Natomiast Krzysztof „Kris" Adamski będzie odpowiedzialny za treningi taneczne, często trudnych i wymagających choreografii.

 

Każdy odcinek wygrywa jeden uczestnik. Nagrodą niezmiennie jest  czek na 10 tysięcy złotych, który zwycięzca przeznacza na cel charytatywny.

 

Program poprowadzą oczywiście – Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.

 

 

 

***

 

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawił się na antenie Polsatu ponad 9 lat temu i od razu zdobył liczne grono wiernych fanów. Fanpage programu ma ponad 393 tysięcy obserwujących, a dla portali internetowych metamorfozy gwiazd to wciąż jeden z gorętszych tematów. W trakcie emisji show od pierwszego odcinka Polsat jest niezmiennie liderem rynku w obu grupach audytoryjnych. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to produkcja, o udziale w której marzy niejeden artysta. Dołączenie do grona uczestników jest nobilitacją i szansą na zdobycie nowych, niestandardowych doświadczeń, mimo, że czekają ich setki godzin pracy: treningów wokalnych i choreograficznych. Dotychczas w show uczestniczyło ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej.

Czytany 401 razy Ostatnio zmieniany piątek, 19 sierpień 2022 17:37

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama