cinema.pl Artykuły

piątek, 12 sierpień 2022 21:44

Cezary Pazura zdradza całą prawdę o PSIE W ROZMIARZE XXL

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Zobacz jaką tajemnicę zdradza gwiazdor dubbingu Cezary Pazura, który w filmie „Pies z rozmiarze XXL" użycza głosu NAJWIĘKSZEMU przyjacielowi człowieka!

 

Cezary Pazura w studio dubbingowym nie miał łatwo!

Jako Marmaduke musiał szczekać, wyć i sapać. Na dodatek dopadliśmy go z naszą kamerą i trochę przycisnęliśmy. Zobaczcie, co w tajemnicy powiedział nam o najbardziej uwielbianym psie Ameryki w rozmiarze XXL!

 

ZOBACZ MATERIAŁ:

„Pies w rozmiarze XXL" w kinach od 19 sierpnia! 

https://youtu.be/VMscwXf8sFc

 

Cezary Pazura o filmie:

https://youtu.be/C6wWQ_BqT4U

 

Marmaduke to pies kanapowy, który wyrósł na dużego zwierza daleko wykraczając poza rozmiary standardowej kanapy. Z jednej strony uwielbia zabawę i kłopoty, ale w głębi serca czuje się odpowiedzialny za swoich opiekunów, których kocha najmocniej na świecie. Pewnego dnia seria jego wygłupów w postaci filmu video trafia do Internetu i w błyskawicznym tempie czyni go sławnym. Wielkim psem o jeszcze większym sercu zaczyna interesować się światowej sławy treser, który stawia sobie za punkt honoru nauczenie czworonoga akrobatycznych sztuczek i żelaznej dyscypliny. Życiem Marmaduke'a i jego ludzkiej rodziny zawładnie świat pokazów psów rasowych oraz cała masa zadzierających do góry swoje mokre nosy psich ślicznotek i szczerzących się groźnie rywali. Czy wyszczekany bohater uwierzy w siebie i zdobędzie tytuł najlepszego pupila świata?

W angielskiej wersji językowej wystąpili m.in.: Pete Davidson („Angry Brids 2 Film"), J.K. Simmons („Klaus", „Zwierzogród", „Kung Fu Panda 3") oraz David Koechner („Gnomy rozrabiają", „Trolle: Impreza trwa!").

 

Gatunek: animowany/ komedia/ przygodowy

Produkcja: USA 2022

Reżyseria: Mark A.Z. Dippé („Garfield: Kot prawdziwy", „Garfield: Festyn humoru"; „Garfield: Koty górą")

Scenariusz: Byron Kavanagh („Pat i świat"; „Z kopyta")

Obsada angielskiej wersji językowej: Pete Davidson („Angry Brids 2 Film"), J.K. Simmons („Klaus", „Zwierzogród", „Kung Fu Panda 3"), David Koechner („Gnomy rozrabiają", „Trolle: Impreza trwa!")

Czytany 1381 razy Ostatnio zmieniany piątek, 12 sierpień 2022 21:58

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama