cinema.pl Artykuły

czwartek, 11 sierpień 2022 14:25

Nikodem Rozbicki został Kurozającem!!!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

12 sierpnia do kin wejdzie animacja „Kurozając i Zagadka Chomika Ciemności”. To przepiękna i porywająca komedia przygodowa o tym, że jeśli czujesz się INNY, to znaczy, że jesteś WYJĄTKOWY!

 

„Kurozając” nie tylko niesie wartościowe przesłanie, to także produkcja zrealizowana z wdziękiem i ogromnym poczuciem humoru. Jeśli lubisz Indianę Jonesa, pokochasz Kurozająca!

W polskiej wersji językowej udział wzięli: Nikodem Rozbicki, Wiktoria Gąsiewska, Jędrzej Taranek, Robert Jarociński, Patryk Cebulski, Marcin Przybylski, Przemysław Bluszcz. Świetna ekipa, która tchnęła w swoich bohaterów niezwykłą energię.

Autorem polskiej wersji językowej jest Bartek Fukiet, który ma już na swoim koncie kilkadziesiąt dubbingów do filmów i seriali https://dubbingpedia.pl/wiki/Bartek_Fukiet

Poznajcie jedynego w swoim rodzaju, pół kurczaka, pół zająca, bohatera, który skradnie Wam serca: oto Kurozając! Jako niemowlę znaleziony w dzikiej dżungli i przygarnięty przez słynnego zajęczego podróżnika Króla Karola dorastał marząc o wielkich przygodach. Teraz jako młodzieniec gotów jest podjąć każde wyzwanie, żeby udowodnić światu, że nawet ktoś tak nietypowy może zostać bohaterem. Początki nie są łatwe, bo prawdę mówiąc Kurozając jest jeszcze ciut nieopierzony i potyka się o własne nogi, ale nadrabia ambicją i entuzjazmem. Wkrótce jednak przygoda sama go znajduje. Oto największy wróg Króla Karola ucieka z zamkowego lochu i rusza na poszukiwania magicznego Chomika Ciemności, w którym drzemie wielka moc. Kurozając wie, że kto pierwszy znajdzie Chomika, ten przejmie władzę w królestwie. Dlatego wraz ze swym wiernym acz ciut powolnym kompanem – żółwiem Ejbem oraz bezczelną i uroczą mistrzynią sztuk walki – skunksicą Meg, Kurozając wyrusza w niesłychanie ryzykowną podróż.

Czytany 294 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 11 sierpień 2022 14:31

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama