cinema.pl Artykuły

środa, 03 sierpień 2022 17:39

Seriale Adult Swim w HBO Max

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Produkcje Adult Swim, między innymi Rick i Morty, Uśmiechnięci przyjaciele, Tuca i Bertie, Birdgirl, czy Metalokalipsa, a od dzisiaj także Nastoletnia Euthanasia, dostępne są w serwisie HBO Max.

 

Adult Swim to wiodący producent animacji dla dorosłych. Produkowane przez spółkę seriale zdobywają wiele nagród, biją rekordy popularności i doceniane są przez krytyków. 

Dzisiaj do HBO Max dodany został kolejny animowany serial Adult Swim - Nastoletnia Euthanasia (Teenage Euthanasia). Jest to historia osadzona w niedalekiej przyszłości na Florydzie i skupia się wokół właścicieli domu pogrzebowego Tender Endings, rodziny Fantasy: babci Baby, jej dorosłych dzieci wujka Pete'a i Trophy oraz nastoletniej córki Trophy, Euthanasii ("Annie"). 

W serwisie HBO Max dostępne są także inne produkcje Adult Swim, a wśród nich: 

Birdgirl - spin-off Harveya Birdmana, w którym Judy Ken Sebben znana jako Birdgirl tworzy drużynę Birdteam do walki z przestępczością. Zadaniem ekipy jest cofnięcie wszystkich niebezpiecznych decyzji poprzedniego pokolenia i powstrzymanie spustoszenia spowodowanego przez ich własne produkty, które nie zadziałały tak, jak powinny. 

Metalokalipsa (Metalocalypse) – animowane przygody członków zespołu deathmetalowego Dethklok, którzy są tak sławni i osiągnęli tak duży sukces, że stali się celem przestępców podobnych do Iluminatów.

Primal - historia jaskiniowca i dinozaura, dla których nieprawdopodobna przyjaźń staje się jedyną nadzieją na przetrwanie w brutalnym, pierwotnym świecie. 

Rick i Morty - wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy, śledzący losy genialnego, lecz socjopatycznego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie.

Robot Chicken - wyróżniony nagrodami Emmy satyryczny format autorstwa Matthew Senreicha i Setha Greena wykonany animacją poklatkową.

Samuraj Jack - w odległej przeszłości japoński samuraj wyrusza na misję pokonania złego, zmiennokształtnego czarodzieja Aku. Niestety nie wykonuje swojego zadania, bo zostaje przeniesiony do przyszłości, gdzie Aku cieszy się już pełnią mocy. 

Tuca i Bertie - animowany serial komediowy o najlepszych ptasich przyjaciółkach - wolnomyślicielce Tuce i niepewnej Bertie, które podróżują razem przez zmienne koleje życia. 

Trzy żwawe Debry (Three Busy Debras) – serial przedstawiający surrealistyczną codzienność trzech szalonych gospodyń domowych. Wszystkie trzy noszą imię Debra i mieszkają w zamożnym podmiejskim miasteczku Lemoncurd w stanie Connecticut.

Uśmiechnięci przyjaciele (Smiling Friends) – serial animowany opowiadający o pracownikach niewielkiej firmy, którzy chcą dawać ludziom szczęście w tym dziwnym i zwariowanym świecie. W firmie tej pracują cyniczny Charlie i pracownik roku Pim, których zadaniem jest dzwonienie do ludzi, aby podnosić ich na duchu.

 

Od dzisiaj lista produkcji Adult Swim dostępnych w HBO Max jest dłuższa o kolejną pozycję. Właśnie do serwisu dodany został serial Nastoletnia Euthanasia. A już na 5 września zaplanowana została premiera nowego, szóstego sezonu serialu Rick i Morty. 

Czytany 72 razy Ostatnio zmieniany środa, 03 sierpień 2022 18:12

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama