cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 01 sierpień 2022 23:14

Helios zaprasza na pokazy specjalne „DRAGON BALL SUPER: Super Hero”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Podczas weekendu 19-21 sierpnia we wszystkich kinach Helios odbędą się wyjątkowe seanse w ramach nowego projektu HELIOS ANIME. Na ekranach zaprezentowany zostanie „DRAGON BALL SUPER: Super Hero” - adaptacja kultowej mangi stworzonej przez Akirę Toriyamę. Każdy uczestnik seansu otrzyma niezwykłą kolekcjonerską kartę z grafiką wprost ze świata DRAGON BALL SUPER.

 

The Red Ribbon Army (Armia Czerwonej Wstęgi) została pokonana przez Son Goku. Jej spadkobiercy stworzyli ultimate Androids (Najwyższych Androidów) Gammę 1 i Gammę 2. Ci „Super Herosi” zaatakowali Piccolo i Gohana. Jaki jest cel nowej Armii Czerwonej Wstęgi (New Red Ribbon Army’s)? Zbliża się katastrofa. Czas się przebudzić, Super Herosie!

Fenomen Dragon Ball narodził się w Japonii w 1984 roku, kiedy popularna manga Akiry Toriyamy doczekała się publikacji w cotygodniowych odcinkach w Shūkan Shōnen Jump wydawnictwa Shueisha. Kolejne fragmenty wydawane były przez dziesięć i pół roku. Popularność serii nieprzerwanie rosła. Na całym świecie sprzedano niewiarygodną liczbę ponad 260 milionów egzemplarzy. Z czasem Dragon Ball stał się ogromną franczyzą, obejmującą, oprócz komiksów, seriale, filmy, gry czy zabawki. 38 lat od premiery kultowej mangi, Dragon Ball rozwija się dalej, a nowy film kinowy otwiera kolejny, wspaniały rozdział jego historii.

HELIOS ANIME to najnowszy projekt sieci stworzony z myślą o fanach gatunku, którzy do tej pory nie mieli możliwości zobaczenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. W ramach cyklu prezentowane będą największe hity i światowe produkcje na najwyższym poziomie. Inauguracją projektu będą sierpniowe seanse „DRAGON BALL SUPER: Super Hero”. Bilety na pokazy dostępne są w kasach kin, na stronie: www.helios.pl/heliosanimedbs oraz w nowej aplikacji mobilnej. 

Czytany 341 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 sierpień 2022 23:28

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama