cinema.pl Artykuły

piątek, 29 lipiec 2022 23:16

Zobacz zwiastun zwariowanej animacji o NAJWIĘKSZYM przyjacielu człowieka

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Zobacz zwiastun zwariowanej animacji „Pies w rozmiarze XXL" i przekonaj się, co trzeba zrobić by zostać prawdziwym czempionem!

WIELKIMI krokami nadchodzi animowana komedia, która rozmerda każdego!

 

NAJWIĘKSZY przyjaciel człowieka powalczy o najważniejsze psie tytuły w nowej produkcji reżysera filmów o przygodach słynnego kota Garfielda!

W polskiej wersji językowej głosu kultowemu Marmaduke'owi użycza niezrównany Cezary Pazura!

Marmaduke to pies kanapowy, który wyrósł na dużego zwierza daleko wykraczając poza rozmiary standardowej kanapy. Z jednej strony uwielbia zabawę i kłopoty, ale w głębi serca czuje się odpowiedzialny za swoich opiekunów, których kocha najmocniej na świecie. Pewnego dnia seria jego wygłupów w postaci filmu video trafia do Internetu i w błyskawicznym tempie czyni go sławnym. Wielkim psem o jeszcze większym sercu zaczyna interesować się światowej sławy treser, który stawia sobie za punkt honoru nauczenie czworonoga akrobatycznych sztuczek i żelaznej dyscypliny. Życiem Marmaduke'a i jego ludzkiej rodziny zawładnie świat pokazów psów rasowych oraz cała masa zadzierających do góry swoje mokre nosy psich ślicznotek i szczerzących się groźnie rywali. Czy wyszczekany bohater uwierzy w siebie i zdobędzie tytuł najlepszego pupila świata?

W angielskiej wersji językowej wystąpili m.in.: Pete Davidson („Angry Brids 2 Film"), J.K. Simmons („Klaus", „Zwierzogród", „Kung Fu Panda 3") oraz David Koechner („Gnomy rozrabiają", „Trolle: Impreza trwa!").

Cezary Pazura o filmie: 

„Pies w rozmiarze XXL" w kinach od 19 sierpnia!

 

Gatunek: animowany/ komedia/ przygodowy

Produkcja: USA 2022

Reżyseria: Mark A.Z. Dippé („Garfield: Kot prawdziwy", „Garfield: Festyn humoru"; „Garfield: Koty górą")

Scenariusz: Byron Kavanagh („Pat i świat"; „Z kopyta")

Obsada angielskiej wersji językowej: Pete Davidson („Angry Brids 2 Film"), J.K. Simmons („Klaus", „Zwierzogród", „Kung Fu Panda 3"), David Koechner („Gnomy rozrabiają", „Trolle: Impreza trwa!")

Czytany 278 razy Ostatnio zmieniany piątek, 29 lipiec 2022 23:27

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama