cinema.pl Artykuły

piątek, 29 lipiec 2022 12:17

Muzyka André Rieu powraca do kin Helios!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przed widzami kochającymi porywające, muzyczne seanse wielkie emocje. Podczas weekendu 19-21 sierpnia w wybranych kinach sieci w ramach projektu Helios na Scenie wyświetlony zostanie koncert znanego na całym świecie holenderskiego skrzypka i dyrygenta André Rieu pod tytułem „Niech znów nastaną szczęśliwe dni”.

 

Po dwóch latach słynny muzyk i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestro, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie zostanie retransmitowany do kin na całym świecie, w tym także w sieci Helios.

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Widzowie kin Helios przekonają się o tym już podczas weekendu 19-21 sierpnia!

Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Dlatego też nowy magiczny koncert André Rieu powinien sprawić prawdziwą frajdę wiernym fanom słynnego skrzypka. Na widzów czeka pełna muzyki, tańca i humoru zabawa. W salach z pewnością da się odczuć pozytywną atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht!

Sieć kin Helios zaprasza wszystkich melomanów na sierpniowe seanse „Niech znów nastaną szczęśliwe dni”! Szczegółowe informacje oraz zakup biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/andrerieu2022. W ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” dokonując zakupu z wyprzedzeniem, można wybrać najlepsze miejsca, a także - zaoszczędzić.

Czytany 287 razy Ostatnio zmieniany piątek, 29 lipiec 2022 12:42

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama