cinema.pl Artykuły

piątek, 22 lipiec 2022 15:55

Cezary Pazura jako PIES W ROZMIARZE XXL!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Marmaduke przemówi jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych głosów w tej części świata! Niezrównany Cezary Pazura jako „Pies w rozmiarze XXL"!

Cezary Pazura użyczy swych strun głosowych ulubionemu psu Ameryki, a wiemy, że potrafi robić to naprawdę fenomenalnie więc już zacieramy łapy!

Marmaduke to pies kanapowy, który wyrósł na dużego zwierza daleko wykraczając poza rozmiary standardowej kanapy. Z jednej strony uwielbia zabawę i kłopoty, ale w głębi serca czuje się odpowiedzialny za swoich opiekunów, których kocha najmocniej na świecie. Pewnego dnia seria jego wygłupów w postaci filmu video trafia do Internetu i w błyskawicznym tempie czyni go sławnym. Wielkim psem o jeszcze większym sercu zaczyna interesować się światowej sławy treser, który stawia sobie za punkt honoru nauczenie czworonoga akrobatycznych sztuczek i żelaznej dyscypliny. Życiem Marmaduke'a i jego ludzkiej rodziny zawładnie świat pokazów psów rasowych oraz cała masa zadzierających do góry swoje mokre nosy psich ślicznotek i szczerzących się groźnie rywali. Czy wyszczekany bohater uwierzy w siebie i zdobędzie tytuł najlepszego pupila świata?

W angielskiej wersji językowej wystąpili m.in.: Pete Davidson („Angry Brids 2 Film"), J.K. Simmons („Klaus", „Zwierzogród", „Kung Fu Panda 3") oraz David Koechner („Gnomy rozrabiają", „Trolle: Impreza trwa!").

My złapaliśmy go w studio dubbingowym a on złapał psa! Oto, co nam powiedział!

„Pies w rozmiarze XXL" w kinach od 19 sierpnia!

 

Gatunek: animowany/ komedia/ przygodow

Produkcja: USA 2022

Reżyseria: Mark A.Z. Dippé („Garfield: Kot prawdziwy", „Garfield: Festyn humoru"; „Garfield: Koty górą")

Scenariusz: Byron Kavanagh („Pat i świat"; „Z kopyta")

Obsada angielskiej wersji językowej: Pete Davidson („Angry Brids 2 Film"), J.K. Simmons („Klaus", „Zwierzogród", „Kung Fu Panda 3"), David Koechner („Gnomy rozrabiają", „Trolle: Impreza trwa!")

Czytany 402 razy Ostatnio zmieniany piątek, 22 lipiec 2022 16:09

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama