cinema.pl Artykuły

czwartek, 21 lipiec 2022 16:51

Helios zaprasza na przedpremierowe pokazy animacji „DC Liga Super-Pets”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Specjalnie z myślą o wszystkich sympatykach animacji, komiksów, superbohaterów oraz zwierzaków sieć kin Helios zaplanowała wyjątkowe pokazy przedpremierowe najnowszego filmu przygodowego „DC Liga Super-Pets”. 

 

Rodzinne seanse odbędą się już podczas najbliższego weekendu (23 i 24 lipca) we wszystkich kinach Helios w dwóch godzinach: 10:00 i 12:30. Na najmłodszych widzów czekać będzie moc atrakcji, quizy i zabawy, a także filmowe nagrody! 

Wszystkim dobrze znane są moce superbohaterów – czas się teraz przekonać co potrafią te zwierzaki. Tym razem to właśnie one przybędą na ratunek porwanym herosom z Ligi Sprawiedliwości, ponieważ w najnowszej animacji ze studia Warner Bros. to nie Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Zielona Latarnia czy Aquaman są na pierwszym planie, tylko właśnie zwierzaki o supermocach! Całej operacji przewodzi Superpies Krypto, który był do tej pory nierozłączny ze swym przyjacielem – Supermanem. 

Mają te same moce i ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Herosi z Ligi Sprawiedliwości zostają uprowadzeni przez złowieszczą Świnkę Morską Lulu. Krypto musi przekonać naprędce niesforną grupę zwierzaków, których właścicielami są również członkowie Ligi – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów. 

Superprzygoda tego  lata zawładnie ekranami kin Helios już w najbliższy weekend! Bilety na porywające, przedpremierowe seanse dostępne są w kasach kin w całej Polsce, a także na stronie: www.helios.pl/DCLigaSuper-Pets oraz w nowej aplikacji mobilnej. 

Czytany 263 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 21 lipiec 2022 16:56

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama