cinema.pl Artykuły

środa, 20 lipiec 2022 12:05

Drugi sezon serialu Adult Swim PRIMAL

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Serial Primal, produkcja w reżyserii Genndy’ego Tartakovsky’ego, która wyróżniona została pięcioma statuetkami Emmy, w tym w kategorii dla najlepszego programu animowanego, wraca z drugim sezonem. Amerykańska premiera serialu odbędzie się 21 lipca w bloku programowym Adult Swim, natomiast polska premiera w serwisie HBO Max zaplanowana została dzień później, czyli 22 lipca. 

 

Głównym bohaterem serialu Primal jest jaskiniowiec Włócznia (Aaron LaPlante), który zaprzyjaźnia się z Kłem, dinozaurem zagrożonym wyginięciem. W drugim sezonie Włócznia i Kieł wyruszają w daleką podróż po prehistorycznym świecie, aby uwolnić z rąk porywaczy Mirę (Laëtitia Eïdo), a podczas swoich przygód będą świadkami wszechobecnej brutalności.

- Przygotujcie się na ostrą jazdę i hardkorowe zwroty akcji! - zapowiedział Tartakovsky. - W drugim sezonie podkręcamy dramaturgię i kiedy spadnie napięcie, nic już nie będzie takie samo - dodał. 

Pierwszy sezon serialu Primal, który zebrał od krytyków i publiczności bardzo pochlebne recenzje jest obecnie jedną z 10 najczęściej oglądanych produkcji Adult Swim dostępnych na platformie HBO Max.

Każdy odcinek jest pełen trzymających nas w napięciu, wzruszających i rozpalających emocje lub przerażających scen i jest niemal pozbawiony dialogów. Źródłem dramaturgii jest sugestywna muzyka i animacja, która przedstawia nieprawdopodobną przyjaźń człowieka i dinozaura walczących o przetrwanie w niebezpiecznym świecie. Bohaterowie, których bardzo zbliżają tragiczne wydarzenia, są dla siebie jedyną nadzieją na przetrwanie.

Pomysłodawcą serialu Primal jest Genndy Tartakovsky (Laboratorium Dextera, Samuraj Jack, Gwiezdne wojny: Wojny klonów, Tytan Symbionik). Twórcą animacji jest Scott Wills (The Ren & Stimpy Show, Samuraj Jack), a muzykę skomponowali Tyler Bates (Strażnicy Galaktyki, Samuraj Jack) i Joanne Higginbottom (Samuraj Jack, Salem). Za efekty dźwiękowe odpowiedzialny jest Joel Valentine (Greenowie w wielkim mieście, Samuraj Jack).

Premiera drugiego sezonu serialu Primal odbędzie się 22 lipca w serwisie HBO Max. Tego dnia do serwisu dodane zostaną odcinki 1 oraz 2. Kolejne odcinki dodawane będą co tydzień, w piątki, po jednym. 

Trailer: https://youtu.be/8ciARNXdTgM 

Czytany 199 razy Ostatnio zmieniany środa, 20 lipiec 2022 12:09

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama