cinema.pl Artykuły

środa, 20 lipiec 2022 10:54

Międzynarodowa premiera serialu na podstawie książki Marca Levyego

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Międzynarodowa premiera serialu WSZYSTKO, CZEGO NIE ZDĄŻYLIŚMY POWIEDZIEĆ na podstawie książki Marca Levy'ego. Produkcja STUDIOCANAL i TCC wkrótce w ofercie CANAL+ Polska!

 

Marc Levy — najpoczytniejszy żyjący francuski powieściopisarz na świecie. 22 książki na koncie, przetłumaczone na 49 języków, sprzedane w liczbie ponad 50 mln egzemplarzy. W czasie lockdownu, w 2020 roku był najchętniej czytanym francuskim autorem w USA obok ... Alberta Camusa.

Międzynarodowa premiera serialu WSZYSTKO, CZEGO NIE ZDĄŻYLIŚMY POWIEDZIEĆ odbyła się 20.06 w czasie Telewizyjnego Festiwalu w Monte Carlo.

W rolach głównych w serialu występują Jean Reno i Alexandra Maria Lara. 

Premiera serialu produkcji STUDIOCANAL w CANAL+ Polska jeszcze latem!

Serial WSZYSTKO, CZEGO NIE ZDĄŻYLIŚMY POWIEDZIEĆ to opowieść o różnych obliczach miłości, trudnych relacjach i szansie nadrobienia straconego czasu. To sentymentalna podróż przez najpiękniejsze miasta Europy: Paryż, Amsterdam, Berlin i Madryt. Podróż sentymentalna, ale niepozbawiona nuty futuryzmu. 

Od kiedy pamięta, Julia Saurel (Alexandra Maria Lara) miała trudne relacje z ojcem Michelem (Jean Reno).  Aktualnie jest w trakcie przygotowań do ślubu z Adamem. Na trzy dni przed tym wyjątkowym dla niej dniem odbiera telefon. Tak jak przewidywała, ojciec nie będzie w stanie uczestniczyć w ślubie. Tym razem jednak Julia musi przyznać, że Michel ma naprawdę dobrą wymówkę. 

Właśnie umarł.

Ale wraca. Jako naturalnych rozmiarów android będący wierną kopią Michela. Robot zawiera w sobie wszystkie wspomnienia ojca, ale jego bateria wystarczy jedynie na siedem dni i nie może zostać ponownie naładowana. Ojciec i córka mają tylko tydzień, aby odnaleźć w sobie wzajemną miłości, zaufanie, przebaczenie i pojednanie. Razem wyruszają w podróż przez Europę. Ojciec ma jednak dodatkowy plan. Chce pomóc Julii odszukać utraconą przed laty miłość. Czy utraconą na zawsze, jak do tej pory myślała kobieta? Czy to niesamowite spotkanie wywróci do góry nogami poukładane życie Julii?

WSZYSTKO, CZEGO NIE ZDĄŻYLIŚMY POWIEDZIEĆ to opowieść o relacji ojciec-córka. O tym, co pozostaje niewypowiedziane, kiedy cisza i wzajemna rezerwa niszczą tę piękną więź. To także opowieść o sile pierwszej miłości, poszukiwaniu szczęścia i o tym, co możemy zrobić, gdy dostaniemy drugą szansę. Seria jest oryginalna w swojej subtelnej fuzji gatunków. Będziecie się śmiać i płakać. Zabiera widza w podróż przez kraje, ale również w czasie, prowadzi przez dwie epoki, od lat 2000-ych do późnych lat 80-tych i upadku muru berlińskiego.

 

Marc Levy

Serial premierowo został pokazany na odbywającym się w czerwcu Festiwalu Telewizji w Monte Carlo. Premierą uświetniła obecność między innymi Jeana Reno i reżysera Miguela Courtois'a. Fani prozy Marca Levy'ego mogli oczywiście liczyć na spotkanie z autorem i autograf w egzemplarzu książki. 

Premiera serialu na CANAL+ PREMIUM i w serwisie CANAL+ online już niedługo!

WSZYSTKO, CZEGO NE ZDĄŻYLIŚMY POWIEDZIEĆ - reżyseria: Miguel Courtois (El Lobo, GAL); serial powstał w oparciu o bestsellerową powieść o tym samym tytule autorstwa Marca Levy'ego; scenariusz: Marc Levy & Miguel Courtois; producenci: Marc Levy, Susanna Lea, Alain Pancrazi, Jean-Baptiste Frey, Anna Marsh, Francoise Guyonnet; występują: Jean Reno, Alexandra Maria Lara, Alex Brendemühl. Produkcja STUDIOCANAL/TCC.

 

 

-----

CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo. Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w trzech streamach jednocześnie. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV i Samsung Smart TV oraz przystawki Android TV i Apple TV.

 

STUDIOCANAL, w 100% należące do Grupy CANAL+ (Vivendi), jest europejskim liderem w produkcji, dystrybucji i sprzedaży filmów fabularnych i seriali. Działa bezpośrednio na wszystkich trzech głównych rynkach europejskich: Francji, Wielkiej Brytanii i Niemiec, a także Australii i Nowej Zelandii. STUDIOCANAL produkuje ponad 200 godzin seriali rocznie i działa na arenie międzynarodowej dystrybuując na całym świecie swoje scenariusze i oryginalne produkcje CANAL+ Creations (1000 godzin w aktualnej bibliotece dystrybucji). STUDIOCANAL opracowało sieć nagradzanych europejskich firm produkcyjnych, w tym TANDEM Productions w Niemczech (SHADOWPLAY), brytyjska firma produkcyjna RED (LATA I LATA), hiszpańska BAMBÚ PRODUCCIONES (ON ŚMIERCI) ROW) oraz francuskie STUDIOCANAL (O LAST NIGHT…, MOUCHE). STUDIOCANAL jest także udziałowcem URBAN MYTH FILMS (WOJNA ŚWIATÓW), Benedict Cumberbatch’s SUNNYMARCH TV (PATRICK MELROSE) i duńska firma SAM Productions założona przez Sørena Sveistrupa i Adama Price'a (RIDE UPON THE STORM).

Czytany 250 razy Ostatnio zmieniany środa, 20 lipiec 2022 11:10

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama