cinema.pl Artykuły

wtorek, 19 lipiec 2022 21:08

Polsat jesień 2022

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

To będzie wyjątkowo ekscytująca jesień w Polsacie. Nowe, zaskakujące propozycje, kontynuacje uwielbianych hitów i sprawdzone formaty w zupełnie nowych odsłonach, a wszystko to z udziałem najgorętszych nazwisk. Zobaczymy Dodę, jakiej nie znaliśmy do tej pory, Taniec z Gwiazdami w doborowej obsadzie i powracający z nowym Szefem Kuchni Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia. Ale to nie wszystko, co przygotował Polsat dla swoich Widzów tej jesieni.

 

W nowy tydzień będziemy wchodzić tanecznym krokiem. W poniedziałkowe wieczory wraca Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami. Wśród gwiazd, które spróbują swoich sił na parkiecie znaleźli się między innymi wielokrotna mistrzyni Polski i Europy w kolarstwie Maja Włoszczowska, najpiękniejsza polska farmerka Ilona Krawczyńska, najbardziej znany polski detektyw  Krzysztof Rutkowski, najsympatyczniejszy kierownik budowy, znany z programu Nasz Nowy Dom Wiesław Nowobilski, aktorzy serialu Pierwsza Miłość Łukasz Płoszajski i Michał Mikołajczak. Show poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Janachowska i Krzysztof Ibisz. Wyczyny gwiazd będą surowo oceniali Iwona Pavlović. Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny.

Również w poniedziałek startuje 6. edycja Love Island. Wyspa Miłości. Pod czujnym okiem Karoliny Gilon wyspiarze spróbują znaleźć swoja drugą połówkę. Emocje sięgną zenitu! Miłosne perypetie Islandersów w bajkowej scenerii hiszpańskiego kurortu będziemy śledzić codziennie od poniedziałku do piątku, a także w niedzielę.

We wtorek spotkamy się na torze Ninja Warrior Polska. Siła, zwinność, charyzma – to cechy uczestników kolejnej edycji show. Poprowadzi go team ekspertów od sportu i znakomitej rozrywki – Łukasz „Juras” Jurkowski i Jerzy Mielewski oraz Karolina Gilon. Nie zabraknie gości specjalnych wśród których zobaczymy między innymi Mameda Khalidowa i Piotra Mroza.

W środę rozpęta się prawdziwe piekło. Nad temperaturą kotłów będzie czuwał sam Mateusz Gessler. Mistrz kuchni i znany restaurator został gospodarzem programu Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia i naprawdę da popalić uczestnikom. Znany format zyskał nową energię i z pewnością trafi w gusta nie tylko miłośników kuchni.

Także w środy powrócą ulubieni bohaterowie widzów Polsatu – rodzina Kiepskich i ich przyjaciele. Polsat wyemituje sezon nagrany w styczniu i lutym 2021, który będzie miał swoja telewizyjną premierę.

Przyjaciółki świętują tej jesieni dwudziesty sezon. Choć spotykają je wciąż nowe i zaskakujące sytuacje życiowe ich przyjaźń jest niezmienna. Z czym zmierzą się tym razem Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska? Przekonamy się w czwartkowe wieczory.

„Wyremontujemy wasz dom”. To zdanie od lat niosące nadzieję i spełnioną obietnicę lepszego życia rozbrzmiewa z ust Katarzyny Dowbor, prowadzącej kultowy „Nasz Nowy Dom”. Począwszy od września w każdy czwartek poznamy kolejną dramatyczną historię, która zakończy się happy endem. Katarzynie Dowbor jak zawsze będzie towarzyszyć doborowa ekipa architektów i mistrzów budowlanych.

Od trzech sezonów Twoja Twarz Brzmi Znajomo w każdy piątek. Tak będzie i tej jesieni. Wśród gwiazd, które poddadzą się niesamowitym metamorfozom będą miedzy innymi Michał Milowicz, Kasia Wilk i Janusz Radek. W jury zapowiadana już zmiana – Krzysztofa Cugowskiego zastąpi zwycięzca 15. edycji Robert Janowski.

Sobotni gorący prime time będzie należał do Dody. Piosenkarka zdecydowała się na udział w eksperymencie psychologicznym, który wymagał od niej niesamowitej otwartości i odwagi. Dorota będzie spotykać mężczyzn, ale to nie jest zwykłe randkowe show. Każde spotkanie przeanalizuje z terapeutą, Leszkiem Mellibrudą i to nie będą łatwe rozmowy. Czy Doda zdoła zmierzyć się ze swoimi słabościami? Czy znajdzie miłość swojego życia? Przekonamy się już jesienią.

 

Nie wiesz, jak zorganizować ślub marzeń? W każdą niedzielę pomoże ci Izabela Janachowska. Nikt w Polsce nie zna się na tym lepiej niż ona! W swoim nowym programie „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” podejmie się najtrudniejszych wyzwań i pomoże parom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Iza pokona wszelkie przeszkody, aby ślub uczestników był naprawdę bajkowy. Tydzień z Polsatem jak zawsze zakończy się solidną dawką śmiechu i pozytywnej energii. Hitowy „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” poprowadzą w tym sezonie Robert Górski i Robert Korólczyk. 

 

Ta jesień upłynie nam pod znakiem uśmiechu, znakomitej rozrywki i pozytywnych emocji. Wszystkie programy a także niepublikowane materiały ekstra, wywiady i relacje z planów będzie można oglądać w każdej chwili na PolsatGo i w naszych social mediach.

Wyciąg z ramówki – premiery.

29.08 poniedziałek

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami -20:05 

Love Island. Wyspa Miłości - 22:10

 

30.08 wtorek

Ninja Warrior Polska - 20:05

Love Island. Wysa Miłości - 22:10

 

31.08 środa

Hell's  Kitchen. Piekielna Kuchnia - 20:00 

Świat według Kiepskich - 21:35 

Love Island. Wyspa Miłości - 22:10

 

01.09 czwartek 

Nasz Nowy Dom - 20:05

Przyjaciółki - 21:05

Love Island. Wyspa Miłości - 22:10

 

02.09 piątek 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - 20:05

Love Island. Wyspa Miłości - 22:10

 

03.09 sobota 

Doda. 12 kroków do miłości - 20:00

 

04.09 niedziela

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej – 17.40

Letnia Klinika Skeczów Męczących – 20.00

Love Island. Wyspa Miłości - 22:10

 

11.09 niedziela

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej – 17.40

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni - 20:00 

Love Island. Wyspa Miłości – 22.10

Czytany 228 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 19 lipiec 2022 21:14

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama