Wydrukuj tę stronę

cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 18 lipiec 2022 17:53

Niezapomniane chwile w letnie wieczory

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kontynuacja horroru o morderczym hostelu, którego goście są mordowani w okrutny sposób przez właścicieli; z pozoru niewinny wieczór, który zamienia się w koszmar, gdy opiekunka do dzieci zaczyna być nękana telefonami przez tajemniczego mężczyznę; młody chłopak walczący o wolność Robota-Psa, będącego nowoczesną maszyną wojskową oraz ranny myśliwy, pozostawiony na śmierć przez towarzyszy, który próbuje przeżyć w puszczy i powrócić do domu. W sierpniu widzowie AXN zobaczą filmy Hostel II, Kiedy dzwoni nieznajomy, A.X.L. i Alfa, w którym zobaczymy polskiego aktora, Marcina Kowalczyka (Jesteś Bogiem, Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa).

 

Wyprodukowany przez Quentina Tarantino film Hostel II ponownie zabiera widzów do szokującego świata tortur, w którym bogaci biznesmeni płacą majątek, by zaspokoić swoj chore i krwawe zachcianki. Tym razem „specjalnością zakładu", którego hasłem przewodnim jest „zapłać i zabij" zostają trzy młode Amerykanki na wymianie studenckiej w Rzymie. Rozpoczyna się wieczór, którego żadna z nich nie zapomni do końca swojego (krótkiego) życia... Premiera filmu Hostel II w sobotę 13 sierpnia o godz. 22:10.

W filmie Kiedy dzwoni nieznajomy młoda opiekunka do dzieci, Jill Johnson (Camilla Belle), zajmuje się pod nieobecność rodziców dwójką maluchów. Wszystko zapowiada się idealnie: drzwi są zamknięte, alarm nastawiony a dzieci śpią w swoich łóżkach... Wkrótce jednak zaczyna rozbrzmiewać seria tajemniczych telefonów od nieznajomego pytającego, jak się mają dzieci. Jill wpada w panikę. Dzwoni na policję, która informuje ją, że telefony pochodzą z wnętrza domu. Przerażonej dziewczynie nie pozostaje nic innego, jak zebrać się na odwagę i stawić czoła nieznanemu przeciwnikowi w grze, w której stawką jest życie lub śmierć. Premiera filmu Kiedy dzwoni nieznajomy w piątek 19 sierpnia o godz. 22:35.

A.X.L. to ściśle tajny Robot-Pies, stworzony przez naukowców do ochrony żołnierzy w walkach. Wynalazek zawiera jedną z najbardziej zaawansowanych sztucznych inteligencji na świecie. Nieudany eksperyment sprawia, że maszyna wydostaje się z ośrodka badawczego i trafia na środek amerykańskich bezdroży, gdzie odnajduje ją Miles (Alex Neustaedter). Chłopak zaprzyjaźnia się z robotem i odkrywa jego funkcje specjalne, uruchamiając tryb przywiązania do partnera. Razem zaczynają tworzyć zgraną drużynę. Przyjaciele zmuszeni są jednak stanąć oko w oko z wojskowymi, którzy pragną odzyskać swoje dzieło. Premiera filmu A.X.L. w sobotę 20 sierpnia o godz. 17:45.

Film Alfa przenosi widzów w czasy epoki lodowcowej w Europie 20 tys. lat temu. Młody mężczyzna wspólnie ze współplemieńcami wyrusza na swoje pierwsze polowanie. Kiedy zostaje ranny, ci porzucają go, skazując na pewną śmierć. Przerażony i samotny stara się przetrwać w bezlitosnym świecie dzikiej puszczy. Z obawą próbuje okiełznać odrzuconego przez stado wilka. Z czasem zaczynają sobie ufać,  tworząc niezwykłą parę sprzymierzeńców. Wspólnie pokonują niezliczone niebezpieczeństwa i pułapki losu, próbując odnaleźć drogę do domu zanim nadejdzie śmiertelna zima. Premiera filmu Alfa w sobotę 20 sierpnia o godz.20:00.

Czytany 278 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 lipiec 2022 18:37

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież