cinema.pl Artykuły

niedziela, 17 lipiec 2022 13:41

Wakacyjny Maraton Grozy w kinach Helios!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nocne Maratony Filmowe zapraszają widzów kin Helios na noc obezwładniającej grozy z aż dwiema premierami! Już za dwa tygodnie, w piątek 22 lipca będzie miała miejsce absolutnie przerażająca noc z najlepszymi horrorami w roli głównej. Widzowie Heliosa z pewnością docenią nowości: najnowszy film Davida Cronenberga „Zbrodnie przyszłości” oraz wciągający horror „Podziemie strachu”.

 

Mimo tego, że trwa obecnie piękne, słoneczne lato, wszystkim towarzyszy wakacyjny, sielankowy nastrój, to są to także bez wątpienia idealne warunki na przeżycie nocy pełnej… OBEZWŁADNIAJĄCEJ GROZY! W ciągu jednej nocy na ekranach kin Helios zostaną zaprezentowane aż cztery przerażające horrory, po których żaden z widzów nie będzie mógł spokojnie zmrużyć oka po powrocie do domu. 

 

Jako pierwszy wyświetlony zostanie najnowszy film w reżyserii i według scenariusza Davida Cronenberga „ZBRODNIE PRZYSZŁOŚCI” z Viggo Mortensenem i Kristen Stewart w rolach głównych. Drugą premierą tej nocy będzie wciągające w mroczną otchłań „PODZIEMIE STRACHU”! Po krótkiej chwili przerwy obezwładniające poczucie grozy będzie tylko narastać w horrorze „DWELLING”, aby osiągnąć szczyt nad ranem w filmie „THE CANAL”. 

 

Helios zaprasza na najnowszą odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe i prawdziwą ucztę filmową dla fanów najlepszych horrorów. Bilety na seanse zaplanowane na piątek, 22 lipca dostępne są w kasach kin oraz pod adresem: www.helios.pl/nmf_wakacyjny, a także w mobilnej aplikacji Heliosa. Wcześniejszy zakup biletu to nie tylko gwarancja zajęcia ulubionego miejsca w kinowej sali, ale także korzystniejsza cena!

Czytany 316 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 17 lipiec 2022 13:47

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama