cinema.pl Artykuły

sobota, 16 lipiec 2022 23:49

Małgosia Socha gorrrrrrąco poleca!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Małgosia Socha gorrrrrrąco poleca! Film dla dużych, małych, dziewczyn i chłopaków! „Niezgaszalni" w kinach od 15 lipca.

 

To jest film dla każdego!

Dla dużego, małego, dla dziewczyn i dla chłopaków bo, myślę, że każdy chłopak chciałby mieć taką koleżankę w swojej bandzie. Georgia to dziewczyna, z którą można nie tylko konie kraść ale i ugasić każdy pożar!

Oczywiście jest tu cała masa przygód, które wydarzą się po drodze, ale to już nie mnie opowiadać, po prostu musicie to zobaczyć!

Zapraszam was wszystkich bardzo serdecznie, i przede wszystkim gorąco, na najnowszą animację „Niezgaszalni"!

Małgorzata Socha

Małgosia Socha o animacji „Niezgaszalni", w której użycza głosu głównej bohaterce Georgii:

https://youtu.be/Ibu4dIuVI3g

 

To lato będzie naprawdę gorące!

 

 

Twórcy światowego megahitu „Nietykalni" oraz przebojów „Balerina", „Jak wytresować smoka 2" i „Kung Fu Panda" przedstawiają jedną z najpiękniejszych animowanych historii ostatnich lat. „Niezgaszalni" to porywająca opowieść o dzielnej dziewczynce, która wbrew stereotypom i licznym przeciwnościom postanawia zrealizować swoje największe marzenie i zostać pierwszą na świecie kobietą strażaczką.

Georgia od najmłodszych lat marzy o tym, aby iść w ślady ojca i pracować w nowojorskiej straży pożarnej. Niestety, żyje w czasach, gdy kobiety nie mogą jeszcze wykonywać przypisanych mężczyznom zawodów. Wszystko to zmienia się jednak, kiedy tajemniczy sprawca zaczyna podpalać budynki na Broadwayu, a strażacy z Nowego Jorku – jeden po drugim – znikają w tajemniczych okolicznościach. W tej sytuacji zdesperowany burmistrz przywraca do służby ojca Georgii, który ma za zadanie przeprowadzić śledztwo i zatrzymać podpalacza. Aby pomóc tacie w trudnej misji, dziewczynka przebiera się za chłopaka i jako ochotnik „Joe" wstępuje w szeregi strażaków.

Tak zaczyna się jej niezwykła przygoda, ale i zacięta walka z czasem, w której stawką jest nie tylko realizacja marzeń, ale też bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców miasta.

W polskiej wersji językowej w roli Georgii usłyszymy Małgorzatę Sochę.

W oryginalnej obsadzie dubbingowej filmu swoich głosów użyczyli uznani aktorzy: Kenneth Branagh („Harry Potter i Komnata Tajemnic"), Olivia Cooke („Player One"), Laurie Holden („The Walking Dead") oraz William Shatner (niezapomniany Kapitan Kirk z serii „Star Trek"). Na znakomitej ścieżce dźwiękowej znalazły się współczesne popowe hity w zupełnie nowych, zaskakujących aranżacjach.

Gatunek: animacja, komedia, przygodowy

Produkcja: Francja 2022

Reżyseria: Theodore Ty („Jak wytresować smoka 2", „Kung Fu Panda", „Balerina"), Laurent Zeitoun („Nietykalni", „Samba", „Balerina")

Producenci: Yann Zenou i Laurent Zeitoun

Scenariusz: Laurent Zeitoun, Lisa Hunter, Jennica Harper

Obsada angielskiej wersji językowej: Kenneth Branagh („Harry Potter i Komnata Tajemnic", „Śmierć na Nilu"), Olivia Cooke („Player One", „Sound of Metal", „Player One"), Laurie Holden („The Walking Dead", „The Boys"), William Shatner (seria „Star Trek", „Skok przez płot")

Czytany 349 razy Ostatnio zmieniany sobota, 16 lipiec 2022 23:58

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama