cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 27 czerwiec 2022 10:23

Film "Kopciuszek" z Camilą Cabello już dostępny na platformach VOD

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Zdobywczyni statuetek Teen Choice Awards i MTV Video Music Awards, Camila Cabello, w musicalowej ekranizacji jednej z najsłynniejszych bajek na świecie. Film jest już dostępny na platformach VOD w Polsce.

 

Kopciuszek  to musical z nowym, współczesnym spojrzeniem na jedną z najsłynniejszych bajek na świecie. Ambitna główna bohaterka ma wielkie marzenia o karierze i jest zdeterminowana je osiągnąć z pomocą swojej matki chrzestnej. W filmie występuje cała plejada gwiazd: Idina Menzel, Minnie Driver, James Corden, Nicholas Galitzine, Billy Porter i Pierce Brosnan. Film jest już dostępny na platformach VOD w Polsce.

Reżyserka, Kay Cannon (Pitch Perfect, Strażnicy cnoty), stworzyła film Kopciuszek, w którym główna bohaterka jest silną i pewną siebie współczesna kobietą, marzącą o karierze w świecie, w którym wszyscy chcą ją wydać za mąż za księcia.  Główna bohaterka musicalu, Ella (gwiazda muzyki pop, Camila Cabello), chce projektować ubrania. Niestety jej matka chrzestna (zdobywczyni statuetki Tony, Idina Menzel) robi wszystko, aby zniszczyć jej marzenia. Na pomoc kopciuszkowi przybywa jej matka chrzestna,  Fab G (Billy Porter).

„{…} staram się być jak najbardziej odpowiedzialna za swoją platformę i przekazy, za którymi stoję i czuję, że mam rację. Dlatego zrobiłam ten film. To po prostu bardzo wzmacniające dla kobiet i naprawdę wzmacniające dla mnie. Nie ma w nim tych przesłań, które są czarno-białym sposobem patrzenia na ludzi, gdzie są albo dobrzy, albo źli. Po prostu ma tę złożoność, która moim zdaniem jest naprawdę piękna.” – Camila Cabello, collider.com

W filmie, obok Camilli Cabello, występują Idina Menzel, Minnie Driver, James Corden, Nicholas Galitzine, Billy Porter and Pierce Brosnan.

 

Film Kopciuszek jest już dostępny na platformach VOD w Polsce:

Chili, Google Play, iTunes, Loomi by Opera, Orange VOD, Multimedia, Vectra, PLAY NOW, Player, Premiery Canal+, Rakuten TV, UPC.

Czytany 299 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 czerwiec 2022 10:26

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama