cinema.pl Artykuły

wtorek, 21 czerwiec 2022 19:44

Premiera nowego filmu z Kulig już w sierpniu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W komedii romantycznej wyreżyserowanej przez Michała Rogalskiego zobaczymy całą plejadę gwiazd: Joannę Kulig, Michała Czerneckiego, Grażynę Szapołowską, Andrzeja Seweryna, Macieja Musiałowskiego oraz Ewę Wencel. Scenariusz do filmu stworzył Krzysztof Rak - autor hitów takich jak „Bogowie” oraz „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Za konsultacje muzyczne i zakup licencji autorskich do oprawy muzycznej filmu odpowiadała firma Sirens.

 

Ania i Grzesiek to zakochani, którzy próbują stworzyć rodzinę i zacząć wszystko od nowa. Nie jest to proste, zwłaszcza, że oboje mają dzieci. Na dodatek w pobliżu pojawiają się rodzice Ani, rodzice Grześka oraz byli małżonkowie zakochanych. Istny galimatias. Na dodatek najbliżsi układają intrygę, której celem jest tytułowa para.  Czy nowa relacja przetrwa? Czy powiedzenie „żyli długo i szczęśliwie” sprawdzi się w tym przypadku? Wreszcie: czy da się zbudować patchworkową rodzinę, gdy każdy ma swoje uprzedzenia? 

Ciepła i pełna wzruszeń komedia romantyczna Canal+ Original pojawi się w kinach na początku sierpnia. Za konsultacje muzyczne, zakup licencji autorskich oraz produkcję coveru The Offspring "The Kids Aren’t Alright odpowiadała firma Sirens. Projekt prowadziła Aneta Brykalska.

Czytany 208 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 czerwiec 2022 19:49

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama