cinema.pl Artykuły

wtorek, 21 czerwiec 2022 19:37

Gwiazdy na Gali Finałowej Papaya Young Creators

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w tą środę, 22 czerwca w Fabryce Norblina odbędzie się Finał 9. Edycji Papaya Young Creators. Na gości imprezy, poza pokazami premierowymi filmów konkursowych, czekają wyjątkowe atrakcje przygotowane przez organizatorów i partnerów projektu. Przyjdź i spotkaj się z gwiazdami: Eweliną Lisowską, Basią Kurdej- Szatan, Moniką Morowską oraz TikTokerami Janem Strojnym i Marią Jeleniewską.

 

Finałowa Gala, która odbędzie się w Fabryce Norblina na warszawskiej Woli jest zwieńczeniem kilkumiesięcznej pracy młodych twórców - uczestników i uczestniczek konkursu Papaya Young Creators. W ramach konkursu stworzyli filmy reklamowe dla marek (AGH, Amica, DPD, Modivo, Onet, Philips, Play, Porsche, Żabka), TikToki, teledyski oraz pomysły i scenariusze audioseriali.

Na uczestników wydarzenia, poza pokazami zwycięskich filmów, czeka wiele innych atrakcji. W strefie Food Town, w ramach Speakers Spotlight będzie można posłuchać 9 inspirujących prelekcji  o pasji, zawodzie, społecznych wyzwaniach i problemach, a w przestrzeni Art Box Experience i Food Town pobawić się na after party. Dla chętnych czeka zaś Silent Disco powered by Tik Tok, w trakcie którego zagrają znani w stolicy Tycjana oraz Glass Hunters. 

Ale to nie koniec. Również partnerzy konkursu, w ramach Brands Spots, przygotowali dla uczestników wydarzenia niecodzienne atrakcje. W przestrzeni zaprojektowanej przez markę Amica odbędą się warsztaty kulinarne, w których jako goście specjalni wystąpią między innymi Monika Mrozowska, Basia Kurdej-Szatan, Ewelina Lisowska oraz Grzegorz Gniech, aktualny Mistrz Polski i Mistrz Świata w Carvingu. Co ważne, wszystkie przygotowane dania zostaną przekazane do placówek opiekuńczo- wychowawczych w Warszawie. W strefie AGH odwiedzający wejdą do świata nauki przez sztukę. Zobaczą ponad 140 eksponatów w wirtualnej galerii w technologii VR i porozmawiają z członkami zespołu AGH Racing tworzącego bolidy. W jednym z nich będzie można zrobić sobie selfie. W ramach strefy DPD będzie można zostać gwiazdą filmową i stworzyć kreatywny clip. TikTok zaś zaprasza do strefy na antresoli z wyjątkowym widokiem na Warszawę, gdzie będzie można stworzyć najlepsze TikToki z imprezy. Do swoich wyjątkowych stref zapraszają również Modivo i Onet.

***

 

PROGRAM WYDARZENIA:

 

od 14:00 BRANDS SPOTS – strefy i aktywności partnerów konkursu

AGHw tej strefie wejdziesz do świata nauki przez sztukę, zobaczysz ponad 140 eksponatów w wirtualnej galerii w technologii VR i porozmawiasz z członkami zespołu AGH Racing tworzącego bolidy, a z jednym nawet zrobisz sobie selfie.

AMICA tu poznasz kulinarne sekrety mistrzów kuchni, nauczysz się kręcić sushi z zamkniętymi oczami i uwierzysz, że nie ma gotowania bez kreatywności. Zobaczysz, jak młodzi twórcy filmowi radzą sobie w kuchni. 

DPD tu możesz zostać gwiazdą filmową, stworzyć kreatywny clip, który od razu roześlesz do znajomych - szybko i wygodnie.

Modivo chcesz się lepiej wyrazić na Gali? Takiego pop-upu jeszcze nie było! Najnowsze, wyselekcjonowane kolekcje, przymierzalnia i możliwość zamówienia tego, co się podoba do Twojego ulubionego sklepu lub zakupy na miejscu.

Onet tu porozmawiasz na każdy temat przy orzeźwiających drinkach.

TikTo kto strefa na antresoli z wyjątkowym widokiem na Warszawę, zrobisz tu najlepsze TikToki z imprezy z wyjątkowymi podkładami muzycznymi z naszej Szafy Grającej, do tego zimne napoje i coś słodkiego. 

17.30 PREMIERA FILMÓW 9.EDYCJI KONKURSU PAPAYA YOUNG CREATORS | Kinogram, Brands Spots, sala Gimlet w przestrzeni Food Town.

18.30 SPEAKERS SPOTLIGHT | 9 inspirujących rozmów o pasji, zawodzie, społecznych wyzwaniach i problemach| sala Gimlet w przestrzeni Food Townu

 

18:30 Co ma teledysk do reklamy?

Daniel Jaroszek (Papaya Roster)

18.46 Blokada twórcza? Bądź sobą. Historia VipTeam

Monika Dubiel i Mikołaj Jabłoński (VIP Team)

19:02 Nadszedł czas na prawdziwych mężczyzn w mediach i reklamie,

Oliwia Bosomtwe & Michał Bachowski (Noizz.pl)

19:18 Stereotyp w lustrze. Czyli jak płeć przegląda się w reklamie,

Marta Frączek (Papaya Films), Joanna Jezierska (Publicis)

19.34 Gaslighting, pornozemsta i love-bombing, czyli o przemocy 2.0 i sposobach na jej zwalczanie, Anna Ciucias (Sexedpl)

19.50 Współpraca może być fajna. Mariaż grafiki kolażowej z fotografią,

Paula Patocka (Papaya Roster), Barrakuz

20:06Nauka w sztuce: czyli jak robić kreatywne media, czym jest wirtualna galeria i co ma teatr do gamerów?

Wojciech Wojciechowski, Grzegorz Lipski, Dr inż. Marek Frankowski (AGH)

20:22 Sztuka nauki: po co nam łodzie solarne, jak działają satelity i co z tą ekologią?  Wiktor Warchałowski, Joanna Maraszek, Przemysław Drożdż (AGH) 

21.00 GALA WRĘCZENIA NAGRÓD 9. EDYCJI KONKURSU PAPAYA YOUNG CREATORS | Ulica Wernera (transmisja: Brands Spots, sala Gimlet w przestrzeni Food Townu, Kinogram)

 

22.30 AFTER PARTY 

Ulica Norblina | Silent Disco Powered by TikTok - Tycjana oraz Glass Hunters 

Art Box | dj_stosunkowodobry 

FoodTown | Dj Gris x Pomruki Galaktyk

***

Papaya Young Creators jest inicjatywą Papaya Films, największego domu produkcyjnego w Polsce, który od 2006 roku przyczynia się do transformacji branży filmowej, reklamowej i medialnej. Papaya Films współpracuje z najlepszymi w branży, tworząc autentyczne i pełne energii historie, które mają znaczenie. Swoje biura ma w Warszawie, Londynie, Lizbonie i Nowym Jorku.

Papaya Young Creators, pierwotnie znany pod nazwą Papaya Young Directors to program mentoringowy i konkurs skierowany do młodych twórców sztuki audiowizualnej. Swoją inaugurację miał 9 lat temu i od tego czasu pomógł setkom młodych ludzi zaistnieć w branży filmowej. 

Fabryka Norblina, należąca do Grupy Capital Park, to wielofunkcyjny kompleks w sercu warszawskiej Woli. Po wieloletnim procesie rewitalizacji dawnych zakładów Norblin, Bracia Buch i T. Werner ponownie otworzył się na miasto zachwycając historyczną zabudową, w którą wkomponowana została nowoczesna architektura. Dla gości Fabryki Norblina dostępne są koncepty kulturalne, rozrywkowe i gastronomiczne, w tym m.in.: butikowe kino KinoGram, ekologiczny targ – BioBazar, największa w stolicy strefa gastronomiczna Food Town, Piano Bar z muzyką na żywo w jednym z najstarszych budynków kompleksu, Muzeum Fabryki Norblina, przestrzeń immersyjna Art Box Experience, Apple Muzeum Polska oraz sklepy i lokale handlowo-usługowe.

Czytany 262 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 czerwiec 2022 19:44

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama