cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 20 czerwiec 2022 23:11

Razem na całe życie w lipcu w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W lipcu w AXN: Will Smith i Martin Lawrence powrócą, jako para detektywów, żeby stawić czoła narkotykowej baronowej, w filmie Bad Boys for Life; Luca Argentero będzie rozwiązywał kolejne zagadki medyczne w nowych odcinkach 2. sezonu DOC: w twoich rękach; Freddie Highmore  podejmie nieoczekiwaną decyzję w finałowych odcinkach serialu The Good Doctor 5; a Nathan Fillion stanie przed ważnym egzaminem w ostatnich odcinkach produkcji Rekrut 4. 

 

W filmie Bad Boys for Life z więzienia ucieka pałająca żądzą zemsty baronowa narkotykowego kartelu. Agenci Mike Lowrey (Will Smith) i Marcus Burnett (Martin Lawrence) wracają, aby zmierzyć się z największym wyzwaniem w swojej karierze. W akcji pomaga im specjalna jednostka AMMO, którą tworzą przedstawiciele młodego pokolenia policyjnych twardzieli. Premiera filmu Bad Boys for Life w sobotę 9 lipca o godz. 22:00.

DOC: w twoich rękach to włoski serial medyczny. Lekarz i szef oddziału wewnętrznego szpitala, Andrea Fanti (w tej roli Luca Argentero), traci pamięć w wyniku postrzału w głowę. Andrea nie pamięta nic z  ostatnich 12 lat życia. Poddaje się rehabilitacji na swoim starym oddziale, a wkrótce potem zostaje asystentem swoich byłych stażystów. Kiedyś budzący postrach szef, dziś musi zmierzyć się z nową rolą w szpitalu oraz walką o odzyskanie pamięci i rodziny. Drugi sezon serialu opowiada o nadziei i doświadczeniu ciężkiej choroby, jako o drugiej szansie, które daje życie. Doktor Fanti i jego zespół po stoczeniu batalii z pandemią koronawirusa, zaczną znowu opiekować się pacjentami, którzy polegają na nim w poszukiwaniu diagnozy i leczenia. W nowych odcinkach 2. sezonu zespół dr Fanti będzie musiał zmierzyć się z nowymi przypadkami medycznymi we włoskim szpitalu. Nowe odcinki 2. sezonu serialu DOC: w twoich rękach w każdą środę o 22:00 w AXN.

W serialu The Good Doctor Shaun Murphy (Freddie Highmore), niezwykle uzdolniony młody chirurg z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dołącza do zespołu lekarzy z prestiżowego szpitala chirurgicznego St. Bonaventure. Jest samotny, ma problemy z komunikacją, a jedyną osobą, która go wspiera jest dr Aaron Glassman (Richard Schiff), który przeciwstawia się sceptycyzmowi i uprzedzeniom osób zarządzających szpitalem i wprowadza Shauna do zespołu. Shaun będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, aby odnaleźć się w nowym środowisku i udowodnić współpracownikom, że jego niezwykłe umiejętności medyczne mogą ratować ludzkie życie. W ostatnich odcinkach 5. sezonu serialu Shaun i Lea będą musieli podjąć bardzo ważną decyzję, ale otrzymają dużo wsparcia od przyjaciół w szpitalu. Finałowe odcinki 5. sezonu serialu The Good Doctor w środy o godz. 21:05 w AXN. 

Rekrut to oparta na faktach historia pochodzącego z małego miasteczka Johna Nolana (Nathan Fillion), który po niespodziewanym rozwodzie postanawia zmienić swoje życie – chce zostać policjantem w Los Angeles. Jako najstarszy kadet w LAPD musi zmierzyć się z opinią przełożonych, że jego decyzja to tylko wybryk, spowodowany kryzysem wieku średniego. Jeśli nie dotrzyma kroku młodszym kolegom może sprowadzić niebezpieczeństwo zarówno na nich jak i na siebie. Ma jednak pewną przewagę – życiowe doświadczenie, determinację i poczucie humoru, które mogą pomóc mu odnieść sukces na nowej ścieżce kariery. W ostatnich odcinkach 4. sezonu serialu oficer Nolan będzie musiał się przygotować do egzaminu na szkoleniowca i poddać próbie swoje nowe umiejętności w terenie. Finałowe odcinki 4. sezonu serialu Rekrut we wtorki o 21:05 w AXN.

Czytany 219 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 czerwiec 2022 23:15

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama