cinema.pl Artykuły

środa, 15 czerwiec 2022 18:04

Buzz Astral w 4DX oraz pokaz przedpremierowy Elvisa

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Uniwersum Toy Story staje się bogatsze o kolejny tytuł – Buzz Astral wchodzi na ekrany kin 17 czerwca. Ta pełnometrażowa animacja zrealizowana w studiu Pixar będzie dostępna także w formacie 4DX. Na miłośników retro i rock’n’rolla czekać będą pokazy przedpremierowe filmu Elvis, z rewelacyjną rolą Austina Butlera.

 

Buzz Astral jest jednym z bohaterów słynnej animacji Toy Story, której kolejne części realizowane były do 2019 roku i do dziś cieszą się ogromną popularnością. Zabawki, które ożywają, gdy tylko człowiek odwróci wzrok zawładnęły wyobraźnią milionów dzieci na całym świecie. Buzz – astronauta był jedną z nich, a teraz wkracza na ekrany jako główny bohater. Jego niezwykłe przygody będzie można śledzić także w salach z ruchomymi fotelami i innymi atrakcjami zwiększającymi emocje filmowe. 

 

Pokazy przedpremierowe – Elvis podczas Ladies Night oraz Czarny Telefon. 

Na długo przed premierą goście Cinema City będą mieli okazję podziwiać Austina Butlera w roli króla rock’n’rolla – Elvisa Presleya. Film pokazywany będzie przedpremierowo 23 czerwca podczas Ladies Night w wybranych kinach sieci a także na specjalnych pokazach dla posiadaczy kart Unlimited. 17 i 18 czerwca odbędą się także przedpremierowe pokazy filmu Czarny telefon. 

 

17 czerwca premiery będą miały również dwa francuskie tytuły: Bez strachu o wkraczaniu w dorosłość syna najpotężniejszego szefa mafii południowej Francji oraz Sekret Madeleine Collins, którego bohaterka prowadzi dwa równoległe życia, z dwoma rodzinami w dwóch różnych krajach. 

 

Informacje o repertuarze dostępne są na www.cinema-city.pl .  

 

Zapraszamy widzów do korzystania z aplikacji mobilnej Cinema City, która upraszcza i przyspiesza zakup biletów. Pozwala ona zapamiętać ulubione miejsca w salach kinowych oraz umożliwia dodanie karty płatniczej, pozwalając na błyskawiczne płatności za seanse, bez tracenia czasu w kolejkach.  

Czytany 247 razy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama