cinema.pl Artykuły

sobota, 11 czerwiec 2022 23:43

HBO opublikowało zdjęcie z nowego serialu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

HBO opublikowało nowe zdjęcie z Bellą Ramsey i Pedro Pascalem z nadchodzącej produkcji HBO THE LAST OF US. Do obsady dołączyli Ashley Johnson i Troy Baker, którzy wcześniej użyczali głosu bohaterom znanej na całym świecie gry wideo. W serialu będą odtwórcami innych ról niż ich postaci z gry.

 

Wczoraj, podczas Summer Game Fest, Neil Druckmann, wiceprezes Naughty Dog i współtwórca, producent, scenarzysta i reżyser serialu HBO THE LAST OF US, zaprezentował nowe zdjęcie z nadchodzącej produkcji z Pedro Pascalem jako Joelem i Bellą Ramsey jako Ellie.

Do Druckmanna na scenie dołączyli Ashley Johnson i Troy Baker, którzy użyczyli głosu Ellie i Joelowi w grach wideo The Last of Us i The Last od Us II. Johnson i Baker ogłosili, że pojawią się w serialu HBO THE LAST OF US, grając inne postacie niż te, którym użyczyli głosu w grach.

Johnson i Baker dołączają do wcześniej ogłoszonych członków obsady Belli Ramsey, Pedro Pascala, Gabriela Luny, Merle Dandridge, Nico Parkera, Murraya Bartletta, Nicka Offermana, Jeffreya Pierce’a i Anny Torv.

Serial będzie oparty na znanej na całym świecie i cenionej przez graczy i krytyków grze wideo The Last of Us, opracowanej przez Naughty Dog dla platform Playstation®. Historia rozgrywa się dwadzieścia lat po zniszczeniu współczesnej cywilizacji. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu Ellie, 14-letniej dziewczynki z opresyjnej strefy kwarantanny. To, co zaczyna się jako szybka robota, wkrótce staje się brutalną, rozdzierającą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych, w której to wyprawie mogą polegać wyłącznie na sobie, by przetrwać.

Współtwórcami, producentami wykonawczymi, scenarzystami i reżyserami są Neil Druckmann i Craig Mazin. Producentami wykonawczymi są Carolyn Strauss, Evan Wells, Asad Qizilbash, Carter Swan i Rose Lam. Reżyserami serialu są Kantemir Balagov, Jasmila Žbanić, Ali Abbasi, Peter Hoar, Jeremy Webb i Liza Johnson. THE LAST OF US jest koprodukcją z Sony Pictures Television.  Producentami są PlayStation Productions, Word Games, The Mighty Mint oraz Naughty Dog.

Czytany 253 razy Ostatnio zmieniany sobota, 11 czerwiec 2022 23:45

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama